Каструлі

Позиції 1-20 з 109

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 109

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Каструлі: професійний посуд для ресторанів

Ви маєте кулінарні ідеї – у PROMASTER – оригінальні рішення для їх реалізації. Сміливо експериментуйте з інгредієнтами та смаками, отримуйте задоволення від процесу та вражайте гостей незвичайними стравами.

Стильні та зручні аксесуари для приготування їжі здатні перетворити зазвичай рутинний процес на чисте задоволення. Все, що потрібно зробити, правильно підібрати інструменти. У колекції професійного посуду для ресторанів «ПРОМАЙСТЕР» все – від каструль із нержавіючої сталі до сотейників – створено для того, щоб кулінарні експерименти ваших кухарів були завжди вдалими.

Каструлі з товстим дном та індукційні плити – ідеальний дует.

Використання індукційних плит передбачає певні обмеження у виборі посуду. Традиційні емальовані та сталеві каструлі підходять для приготування на індукції, але для досягнення максимального ККД бажано готувати в посуді з металів-феромагнетиків. Каструлі з антипригарним покриттям та каструлі з товстим дном виготовлені з високоякісної сталі з гарною магнітною проникністю та питомим опором. А значить – вони відмінно підходять для кухні, обладнаної індукційними варильними панелями.

Завдяки тонкому скін-шару, такий інвентар краще чинить опір вихровим струмам і виділяє більше тепла. Для кухні свого ресторану ви можете купити набір каструль різного об'єму, призначених спеціально для таких плит:

  • Висока каструля з нержавіючої сталі на 100 літрів – чудово підійде для приготування перших страв
  • Каструля з нержавіючої сталі низька 17 л (36 х 17 см) – вдалий вибір для гасіння та томлення
  • Сталева каструля з мідним покриттям 1,8 л, (16 х 9 см) – неймовірно стильний та функціональний інструмент для приготування будь-яких страв на будь-якому типі плит.

Кришки для каструлі можуть бути виконані як із нержавіючої сталі, так і з термоскла. Вибираючи, орієнтуйтеся виключно на свої уподобання, адже якість та швидкість приготування від матеріалу кришки не залежить.

Емальовані та алюмінієві каструлі

Щоб забезпечити кухню свого ресторану професійним посудом для приготування страв, необхідно також купити набір емальованих каструль. У них не лише зручно готувати, а й добре зберігати готові страви.

Алюмінієві каструлі в PROMASTER представлені, зокрема, такими оригінальними рішеннями, як:

  • Каструля для фритюру (9,5 л) – має змінний кошик з гачком
  • Каструля з 4 сегментами (19 л) – для приготування кількох страв одночасно

Купити каструлі з нержавіючої сталі ви можете у магазинах мережі у Харкові, Києві та Дніпрі. Консультанти, які знають про ресторанний бізнес, допоможуть підібрати необхідний набір, зорієнтуватися у брендах і цінах. Замовлення можна також оформити онлайн з доставкою в будь-який куточок України.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER