Про компанію

Компания Promaster

 

Комплексний постачальник кухонного інвентарю та господарських товарів
Замовлення через сайт www.promaster.ua
років на ринку
Понад 9000 найменувань товарів
Якісні товари від перевірених виробників
4 філії та 15 дилерів в областях України
Доставка протягом доби
Зручне розташування шоу-румів
Менеджери - професіонали своєї справи
 

Дорогі друзі!

Успіх ресторанного бізнесу складається із багатьох деталей. Якщо розкласти за складовими, вийде чимало пунктів.
Кожен заклад прагне подарувати якнайбільше тепла та уваги своїм гостям. І любов ця повинна виражатися в кожній деталі: від обладнання, ножів та виделок до серветок. Щоб створити настрій, потрібно все продумати: бути на крок попереду конкурентів можна – маючи у своєму арсеналі повний набір амуніції: наплитний посуд, столові прилади та предмети сервірування, барні аксесуари, скло та фарфор.

Ми із задоволенням допоможемо Вам завоювати постійне кохання клієнтів і створити оазис комфорту. За понад 10 років роботи на ринку України наша компанія здобула авторитет сучасних рестораторів, користуючись повагою серед провідних шеф-кухарів, барменів, керуючих та всіх тих, кому доводиться щодня займатися вирішенням питань ресторанного бізнесу.

Ми – команда професіоналів і щодня удосконалюємося, застосовуючи у своїй роботі досвід міжнародних компаній із забезпечення ресторанного бізнесу. За всі роки роботи з ресторанами наша компанія виробила стратегію, яка максимально задовольняє потребу кожного сектору ресторану – кухні, бару, сервісу, складу чи клінінгу.


Компания Promaster
Компания Promaster
Компания Promaster

У нашому асортименті широко представлені кухонний та барний інвентар, порцеляна, столові прилади, інвентар для піцерій, кондитерських та пекарень, одноразовий посуд, госп. товари та професійні миючі засоби.

Успішний досвід за ці роки дає нам можливість якісно, ​​швидко та вчасно вирішувати Ваші потреби. Швидка та злагоджена робота нашого складу спільно зі службою доставки дозволяє в оптимальні терміни доставити Ваше замовлення до будь-якої точки України.

Щоденна робота навчила нас розмовляти з Вами однією мовою – ми заощаджуємо Ваш час, знаємо, що він для Вас дорогий, наші фахівці завжди готові прийти до Вас на допомогу і відповісти на будь-яке запитання.

Дякуємо Вам за виявлений інтерес до нашої компанії. Наша співпраця буде взаємовигідною та довгостроковою.

Побудуємо успішний бізнес разом!

Ваш PRO)MASTER

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER