Одноразовий посуд та упаковка

Акції та знижки

Позиції 1-20 з 1224

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 1224

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Професійний одноразовий посуд у магазині Промайстер

  • Екологічність та безпека використовуваних матеріалів
  • Міцність пластикового посуду
  • Краса та тематичне оформлення
  • Широкий вибір форм, кольорів та розмірів

Використання одноразового пластикового посуду

Одноразовий паперовий посуд та посуд із пластику став невід'ємним атрибутом більшості сучасних івентів. Зараз є можливість купити одноразовий посуд, який матиме приємний вигляд і навіть тематичне оформлення.

Сайт ПРОМАЙСТЕР надає широкий асортимент товарів для ресторанів на виніс, щоб ви могли спростити організацію офіційного корпоративу, дня народження або пікніка з друзями, а також доставки їжі.

Привабливий вигляд, стійкість та безпека матеріалу

Інтернет магазин PROMASTER гарантує якісність одноразового посуду для фуршетів, тому в переліку ви можете побачити не тільки найбільш затребуваний, але й якісний інвентар. Безпека посуду для одноразового використання забезпечується матеріалами, які проходять спеціальну обробку в цехах виробника. Компанія ПРОМАЙСТЕР надає перевагу посуду з дерева, пластику, полістиролу, паперу та склопластику. Ці матеріали дозволяють використовувати одноразове кухонне приладдя з гарантією термо- та водостійкості.

Різноманітність посуду

Крім мисок, тарілок та стаканчиків, наш магазин пропонує підібрати пластикові та алюмінієві контейнери, шпажки, зубочистки, палички, ланч-бокси, контейнери для суші та багато іншого.

Де можна придбати одноразовий посуд

ПРОМАЙСТЕР є найбільшим магазином ресторанного та кухонного бізнесу, тому одноразовий посуд доступний для замовлення як оптом, так і в роздріб.

Перебуваючи на ринку вже довгі роки, магазин ПРОМАЙСТЕР готовий надати як онлайн, так і в салоні. Одноразове столове приладдя ви можете придбати у наших шоурумах Києва, Дніпра, Харкова. Для оперативного вибору та купівлі інвентарю за доступними цінами ви також можете скористатися сайтом та доставкою в будь-яку точку України.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER