Гастроємності

Позиції 1-20 з 281

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 281

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Гастроємності: універсальний посуд для ресторанів

Готувати, зберігати, подавати - хоч би якими були завдання, гастроємності з нержавіючої сталі впораються з будь-якою з них. Підберіть необхідний комплект цього посуду для кухні в PROMASTER. Тут є все, що потрібне.

Смак страви залежить не тільки від технології приготування, майстерності кухаря та вдалого поєднання інгредієнтів, а й від того, наскільки правильно підібрано посуд. Наявність на кухні ресторану професійних каструль, сковорідок і деко - обов'язкова умова. Додайте до цього переліку ще багатофункціональні гастроємності з полікарбонату або нержавіючої сталі, і ваші творці кулінарних шедеврів точно вам будуть вдячні.

Гастроємності: що це і для чого потрібні

Переваги цього різновиду кухонних інструментів – в їхній універсальності. Геніальність ідеї – у простоті. Ємності різних розмірів із міцного жаростійкого матеріалу, стійкого до харчових кислот, які можна використовувати на всіх етапах приготування одночасно. Іншими словами, той самий посуд використовується для приготування, зберігання та презентації готового меню гостям ресторану. А також для викладення товару у продуктових магазинах, виїзної торгівлі готовими стравами.

Лотки з полікарбонату призначені лише для зберігання готових страв чи продуктів. У той час, як сталеві – відмінна альтернатива традиційним листам або формам для запікання.

Розміри гастроємностей

Розміри змінюються залежно від призначення. Якщо формат вашого ресторану має на увазі наявність шведського столу або ви - власник їдальні, краще придбати повний комплект. У будь-якому випадку, в магазині «ПРОМАЙСТЕР» вам допоможуть підібрати потрібний посуд. Консультанти, які добре знайомі з ресторанним бізнесом будь-якого формату, підкажуть і допоможуть зорієнтуватися у виробниках та розмірах.

Незалежно від бренду, цей посуд виробляється за єдиним стандартом та сумісний з будь-яким типом професійного гастрономічного обладнання. Адже універсальність, як зазначили – основа всієї концепції цього винаходу.

Гастроємність GN 1/1 - світовий формат (530х325 мм), інші розміри - похідні від нього. Перша цифра позначає глибину гастроємності, друга її зовнішні розміри.

Наприклад:

  • GN 1/2 – це ємність 265х325 міліметрів
  • GN 1/9 – 108х176 міліметрів
  • GN 1/4 – 162х265 мм – гастроємності для салатів.

Завітайте до магазинів PROMASTER у Харкові, Києві або Дніпрі. Впевнені, серед величезного асортименту брендів та варіантів, ви зможете знайти той комплект гастроємностей, що підійде саме вашому ресторану. Ціни однаково комфортні як оптових, так роздрібних покупців. Також ви можете оформити замовлення онлайн з доставкою до будь-якого міста країни.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER