Силіконові килимки

Позиції 1-20 з 28

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 28

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Кондитерський інвентар: силіконові килимки та трафарети

У кондитерській справі важлива краса, почуття стилю та смаку. А також правильно підібрані інструменти та інвентар, які допоможуть кухареві в процесі приготування. Підберіть силіконові килимки для випічки, трафарети та інший кондитерський інвентар у магазині PROMASTER.

У процесі створення шедеврів кулінарного мистецтва кожна деталь має значення. Майстерність кухаря, якість інгредієнтів, оригінальна рецептура та особлива технологія приготування – безперечно важливі складові. Але без правильних та зручних інструментів, які спростять завдання кондитера на кожному етапі, не обійтися.

В арсеналі професійного кухаря, який працює з десертами та випічкою, є безліч інструментів:  кондитерські мішки, вирубки для пряників, трафарети, форми для випікання та набори для роботи з мастикою. Крім цього інвентарю в роботі кондитер використовує ще десятки різних пристосувань та спеціального обладнання: качалки, сита, тістоміси, професійні листи та форми для шоколаду.

При виборі кондитерського приладдя окрему увагу варто приділити інвентарю для випікання. А саме – пергаменту для випічки або його більш практичній альтернативі – силіконовим килимкам для тесту.

Харчовий силіконовий килимок – універсальна річ. Професійні кондитери використовують його як для розкочування тіста, так замість паперу або пергаменту для випікання.

Силіконовий лист має ряд переваг:

  • Міцність. Силіконовий килимок для духовки можна використовувати багаторазово. Він не рветься та не деформується в процесі експлуатації.
  • Гнучкість. Пристосування є листом тканини, просоченої силіконом. Він м'який, що дозволяє легко витягувати випічку, зберігати його, згорнувши в рулон.
  • Низька теплопровідність. Ця властивість сприяє рівномірному розподілу температури під час випікання та перешкоджає підгоранню тіста.
  • Витримує широкий діапазон температур від -40 до +220°С. Силіконовий лист можна використовувати як для заморожування продуктів, так запікання. При цьому він не виділяє токсичних речовин і не втрачає своїх властивостей.

Силіконові підкладки для випікання можуть відрізнятися за формою, розміром та призначенням. У магазині «ПРОМАЙСТЕР» представлений широкий асортимент цього приладдя. Підберіть ті, які відповідають вашим завданням та потребам.

  • Гіпоалергенні силіконові килимки. Виготовляють із нетоксичного медичного силікону. До складу просочення входить двоокис кремнію та платинові кристалізатори – речовини, що використовуються у фармакології, виробництві косметичних засобів та медицині.
  • Килимок для макарон з вирубками. Такий лист – чудове рішення, коли необхідно випекти акуратні макаронси і одночасно декорувати їх.
  • Силіконові листи для декору. Поверхня коврика покрита різними орнаментами. Якщо хочете прикрасити дно печива або коржів для торта, використання такої підкладки – один із найпростіших способів.

Придбати набір килимків для тіста із силікону ви можете у шоурумах магазину PROMASTER у Києві, Дніпрі та Харкові. А також в інтернет-магазині з доставкою до будь-якої точки країни. На сайті ви знайдете ще 4500 найменувань товарів для професійної кухні. У магазині працюють досвідчені консультанти, які допоможуть підібрати все необхідне для вашого ресторану чи кондитерської, зорієнтують у брендах та підкажуть, що зараз у тренді.

Можливо вас також зацікавлять інший кондитерський інвентар. Ознайомитись з асортиментом можна тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER