Рукавиці пекарські

13 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

13 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Рукавиці пекарські

Безпека понад усе. Забезпечте кухарів кухні вашого ресторану потрібними аксесуарами для захисту. Підберіть пекарські рукавиці та інший кондитерський інвентар у мережі магазинів PROMASTER.

Навіть обладнана за останнім словом кухня - місце небезпечне. Навколо печі, духовки, плити та гарячі каструлі – потенційно опіконебезпечні предмети. Без спеціальних засобів захисту – термостійких фартухів, прихваток та кухонних рукавиць – ніяк не обійтися.

Зазвичай такі пристрої виготовляють із щільної бавовни з прошарком з жароміцного наповнювача. Але є й більш прогресивні варіанти – із силікону, бавовняні із спеціальним водовідштовхувальним покриттям.

Що б ви не обрали, існує загальний критерій до таких кухонних аксесуарів: вони повинні відповідати всім правилам техніки безпеки.

Пекарські рукавиці та прихватки: які вибрати

Сучасні рукавиці та прихватки точно вразили б уяву кухарів років 10 тому. Виконані з легких, гнучких, надійних та термостійких матеріалів, вони надійно захищають руки кулінара від опіків. Така різноманітність з одного боку дає можливість вибрати найкраще з найкращого, з іншого – ускладнює сам вибір. Пропонуємо ознайомитись із коротким гідом, який, впевнені, допоможе вам підібрати оптимальний варіант для вашої кухні.

Найбільш поширений варіант захисних пристроїв. Як правило, такі прихватки виконані з щільної бавовни або льону, а як додатковий термозахист використаний спеціальний синтетичний або повстяний наповнювач. Вони добре справляються з покладеними на них завданнями, але мають свої недоліки. Натуральна тканина швидко засолюється та втрачає свої теплоізоляційні властивості. А також промокає, що робить тканинну рукавицю чудовим провідником тепла від гарячих предметів до рук кухаря.

  • Силіконові пекарські рукавиці

В даний час - це оптимальний вибір з точки зору і практичності матеріалу, і термозахисних властивостей. Силікон здатний витримувати екстремально високі температури (до +300°С), тому такі рукавиці захистять руки кухаря навіть від розпеченого посуду. Такі прихватки не промокають і не втрачають своїх термоізоляційних властивостей, не забруднюються і їх легко мити.

Головна перевага таких прихваток – у довжині рукава. Адже для того, щоб вийняти страву з печі, необхідно захистити не лише долоні, а й передпліччя. Такий аксесуар із щільної бавовни здатний витримати температуру до 220°С.

У магазинах PROMASTER ви зможете підібрати усі необхідні термозахисні аксесуари для вашої кухні. Відвідати шоуруми можна у Дніпрі, Києві та Харкові. Також ви можете вибрати все, що потрібно для ресторану онлайн. Доставка здійснюється в будь-яку точку країни. Придбати кухонне приладдя можна оптом та в роздріб за вигідними цінами.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER