Лопатки кондитера

Акції та знижки

Позиції 1-20 з 65

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
  1. %
    Pavoni CH8 Лопатка кондитера, Перо, 80x23 мм
    Pavoni CH8 Лопатка кондитера, Перо, 80x23 мм
    Special Price 248,83 грн Regular Price 860,70 грн

Позиції 1-20 з 65

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Кондитерський інвентар для роботи з десертами

Десерт вимагає тонкої роботи та тотальної концентрації уваги. А ще – правильних інструментів для реалізації найсміливіших ідей кондитера. Підберіть кондитерський інвентар в PROMASTER і нехай кожен ласощі буде витвором мистецтва.

Робота кондитера одночасно захоплююча, і дуже складна. Адже для того, щоб створити досконалий у всіх сенсах десерт, потрібна не лише талант і відточена до досконалості майстерність. Щоб досягти неймовірного смаку, потрібне точне дотримання технології та вивірена до міліграма кількість кожного інгредієнта. А для створення вишуканої форми та елегантного декору – бездоганний смак та зручні інструменти для роботи.

Інструменти кондитера: що має бути в наборі

В арсеналі професійного кондитера є безліч пристроїв, без яких процес створення десерту немислимий. Різні аксесуари для декору – трафарети для шоколаду, кондитерські мішки, форми та вирубування – інструменти, призначені для створення ефектних деталей прикраси. Але крім них кухареві потрібні також базовий інвентар, який допоможе створити основу, підготувати полотно для майбутнього шедевра. – кондитерський шпатель, кухонні лопатки та скребки для тіста.

Для роботи з мастикою

Мастика - ідеальне покриття, яке передбачає нанесення принта або розміщення різних персонажів на дитячих тортах. Воно добре тримає форму і витримує вагу декору. Для роботи з мастикою потрібні такі інструменти:

Для роботи з кремом

Створювати красиві та витончені прикраси з крему – найвищий прояв майстерності кондитера. Для роботи з кремом майстру знадобляться такі інструменти:

  • Шпатель крему. Незамінний інструмент для рівномірного розподілу крему або глазурі поверхнею десерту. Спеціальна вигнута ручка та вузька форма лопатки дарують додаткову зручність у роботі.
  • Карнетики (кондитерські мішки). У художника є пензлі та фарби, у кондитера – свій аналог. Карнетики та крем.

Підберіть необхідний кондитерський інвентар у PROMASTER. Тут ви знайдете всі необхідні аксесуари для кондитеру. Завітайте до магазинів мережі у Києві, Дніпрі та Харкові або зробіть замовлення в онлайн-магазині з доставкою в будь-яку точку країни. Ціни як оптові, так і роздрібні, впевнені, вас приємно здивують.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER