Кондитерські мішки, насадки

Позиції 1-20 з 48

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 48

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Кондитерські мішки

Створити неймовірний декор торта, наповнити еклери начинкою або надати тесту оригінальної форми. Якими б не були завдання, кондитерські мішки впораються із завданням на «відмінно». Підберіть ці інструменти в PROMASTER.

Кондитерське мистецтво сьогодні вийшло на такий високий рівень, що професійний майстер може прикрасити торт сотнями різних способів. Але такий легендарний пристрій, як кондитерський мішок з насадками, як і раніше, залишається головною зброєю в арсеналі кондитера. Адже для тонкого нанесення декоративних елементів або вершків, оформлення закусок, надання тесту оригінальної форми необхідний інструмент, який дозволить працювати точно та швидко.

У вмілих руках мішок, він же карнетик допомагає створювати неймовірно ефектні десерти. Різні кондитерські насадки, які зазвичай йдуть у комплекті з мішком або підбираються кожним майстром окремо, дозволяють робити справжні твори кулінарного мистецтва.

Кондитерські мішки: як вибрати

Кондитерські мішки та насадки можуть бути зовсім різними. Геніальність цього інструменту – у простоті ідеї. Нехитра конусоподібна конструкція, виконана з гнучкого матеріалу - тканини або поліетилену, на кінчик якої кріпиться насадка. Але навіть такий простий аксесуар підібрати не так просто, як здається. У питанні вибору важливо керуватися насамперед зручністю використання. А також довговічністю використання мішка.

Виконані з поліетилену чи паперу. Такі пристрої прості у використанні і не вимагають додаткового догляду. Все, що потрібно зробити – відрізати кінчик конвертика, прикріпити насадку та приступати до роботи.

Універсальний та довговічний інструмент, робота з яким приносить одне задоволення. Завдяки високій еластичності і гнучкості матеріалу, його зручно тримати в руках і контролювати силу натиску, кількість крему, що видавлюється. Крім того, він не ковзає у руці, а крем чи тісто не прилипають до стінок мішка, що мінімізує втрату продукту. Перевагою силіконового мішка для крему також вважається простота його експлуатації. Він витримує багаторазове прання та може витримувати температуру до +130°С.

Безперечним плюсом цього типу кондитерського мішка є натуральний матеріал. Бавовна - дуже екологічна і не виділяє речовин, шкідливих для організму людини. Завдяки поліуретановому покриттю всередині такі карнетики не пропускають вологу і відмінно витримують усі маніпуляції – від використання до прання за високих температур.

Кондитерські насадки

Для створення неймовірного декору – квітів, вензелів чи пелюсток – до кондитерських мішок знадобляться насадки. Набір кондитерських насадок – другий головний інструмент в активі кулінара. Вибираючи аплікатори, головне, на що варто звертати увагу – їхнє кріплення. Воно має підходити під кондитерські мішки та шприци, що використовуються на кухні. А перфорація, яка дозволить створювати різні елементи декору – справа виключно вашого смаку та фантазії.

Купити кондитерські насадки для крему ви можете у мережі магазинів професійного обладнання PROMASTER. Тут ви знайдете весь необхідний кондитерський інвентар – від скребків для тіста до форм для запікання. Замовити інструменти кондитера можна також в інтернет-магазині з доставкою в будь-яке місто України. Шоуруми є у Київі, Дніпрі та Харкові. Придбати можна як оптом, так і в роздріб за комфортними цінами.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER