Інвентар для піци

Акції та знижки

Позиції 1-20 з 106

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 106

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Професійні інструменти для приготування піци

Як пізнати Італію на смак? Правильно, приготувати піцу! А щоб приготувати її так, як це роблять італійці, підберіть професійний інвентар для піци PROMASTER. Все просто. Все просто bellissimo!

Піца має репутацію улюбленої страви італійців та одного з найпопулярніших перекусів у світі. У кожній національній кухні, напевно, знайдеться своя інтерпретація цієї знаменитої запіканки. Виведіть свою особливу формулу піци і нехай вона стане особливістю меню вашого ресторану.

Класичного рецепта ця страва не має, але ця формальність не скасовує той факт, що для приготування правильної піци потрібно чітко дотримуватися технологій і використовувати спеціальні інструменти в процесі. Інвентар для піцерії – не просто набір інструментів, це своєрідний секретний інгредієнт досконалої піци.

У магазині «ПРОМАЙСТЕР» ви знайдете все необхідне начиння для того, щоб приготувати цю страву так, як готують її справжні італійці.

Що потрібно для піци:

Спеціальний лист для піци

Кожен піцайолло знає, що випікати піцу потрібно на спеціальному деку – екран для піци. Це тонкий круглий лист з алюмінію з отворами в основі або з сіточним дном. Піца – свого роду фаст-фуд. Тобто відвідувачі ресторану вибирають її в меню не тільки тому, що смачно, а й тому що швидко. Деко з перфорацією - саме те, що дозволяє приготувати її в найкоротші терміни. Завдяки отворам, гаряче повітря циркулює краще, що дозволяє тесту та інгредієнтам запікатися рівномірно та з однаковою швидкістю. Ось і весь секрет.

Для свого ресторану ви можете підібрати екрани для піци двох форматів:

Обидва деко однаково ефективно працюють і, що найголовніше, дозволяють домогтися тієї самої улюбленої підрум'яненої до хрускоту основи.

Лопатка для піци

Процес приготування піци складається з кількох етапів, і кожному з них потрібно виконувати маніпуляції, котрим лопатка просто необхідна. Причому для кожного етапу – свій тип цього інструменту. Відкриваючи свою піцерію, акцентуйте увагу на тому, що вам знадобиться комплект із кількох лопаток для піци.

  • Завантажувальна лопата  із закругленими краями та довгою рукояткою стане в нагоді для занурення піци в піч та повертання її під час випікання
  • Маленькі лопатки-шпателі. Це вже інструмент для відвідувача ресторану. Такі потрібні для того, щоб перекладати шматочки піци з дошки на тарілку

Інвентар для піцерії також включає спеціальні роликові ножі для нарізування піци та пластикові підставки для транспортування (особливо актуально, якщо у вас налагоджена доставка піци).

Підберіть все необхідне для вашої піцерії у мережі магазинів PROMASTER. Шоуруми є у Києві, Дніпрі, Харкові. Також замовити всі необхідні інструменти та аксесуари ви можете в онлайн-магазині. Досвідчені консультанти допоможуть зробити вибір та зорієнтуватися у величезній різноманітності товарів та брендів. Придбати все для піцерії можна як оптом, так і в роздріб за розумними цінами.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER