Форми для випікання, листи

Акції та знижки
 1. %
  Pavoni GG006S Форма силіконова, Tondo, 110x100x10 мм
  Pavoni GG006S Форма силіконова, Tondo, 110x100x10 мм
  Special Price 418,24 грн Regular Price 1 445,70 грн

Позиції 1-20 з 351

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
 1. %
  Pavoni GG006S Форма силіконова, Tondo, 110x100x10 мм
  Pavoni GG006S Форма силіконова, Tondo, 110x100x10 мм
  Special Price 418,24 грн Regular Price 1 445,70 грн

Позиції 1-20 з 351

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Форми для випікання

Комбінуйте інгредієнти, експериментуйте зі смаками, консистенцією та формами. Підберіть форми для випікання у магазині PROMASTER. Тут є всі необхідні інструменти реалізації ваших кулінарних ідей.

Навіть звичайнісіньку і звичну випічку можна зробити особливою, додавши їй оригінальних обрисів. Спостерігайте за тим, як відвідувачі вашого ресторану чи кондитерської вибирають десерт. Ви помітите, що вони віддають перевагу тому, що виглядає не просто красиво, а й незвичайно. Тобто перше знайомство з десертом – чиста емоція, і лише потім відвідувачі оцінюють смакову композицію, текстуру. Тому ефектна презентація така важлива. Це якраз той випадок, коли форма має значення.

Форми для випікання - інструменти, які і призначені для того, щоб ви могли реалізувати ваші найсміливіші ідеї, зробити кожен свій десерт або хліб незвичайним. У магазині «ПРОМАЙСТЕР» ви знайдете все, що вам потрібно.

Форми для випікання: короткий гід

Не обмежуйте фантазію стандартними формами для випікання хліба чи десертів. Робіть ставку на нетривіальність, такий підхід – виграшна комбінація.

Такі форми для кексів допоможуть створити справді ефектні десерти. Підкреслена естетика чіткої геометрії, оригінальні контури сердець або черепашок – вибір форми залежить виключно від польоту вашої фантазії. Переваги силіконових форм у різноманітності контурів, а й у універсальності. Їх можна використовувати як для запікання, так і для створення шоколадного декору, оригінальної панакоти чи чізкейків.

 • Форми для тортів

Красиві торти можна створювати і за допомогою металевих форм для запікання. У колекції PROMASTER ви знайдете як класичні форми для тартів із хвилястим кантом, так і справді незвичайні – у формі піраміди чи напівсфери.

Алюмінієві форми зі знімними бортиками - відмінне рішення, коли потрібно зберегти цілісність основи, що випікається, для десерту.

 • Форма для випікання хліба

Стандартні прямокутні форми для випічки, спеціальні листи для багетів або незвичайні форми для ромових баб. Навіть звичайнісінький хліб може бути оригінальним.

У мережі магазинів професійного ресторанного обладнання PROMASTER ви зможете підібрати не лише різні форми для запікання, а й інший кондитерський інвентар. Кошики для хліба, інструменти кондитера, обладнання та аксесуари. Замовити все, що потрібно, можна також в інтернет-магазині з доставкою до будь-якого міста країни, або відвідавши шоуруми у Харкові, Дніпрі, Києві.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER