Інвентар для кондитерських та піцерій

Акції та знижки
 1. %
  Pavoni CH8 Лопатка кондитера, Перо, 80x23 мм
  Pavoni CH8 Лопатка кондитера, Перо, 80x23 мм
  Special Price 248,83 грн Regular Price 860,70 грн
 2. %
  Pavoni GG006S Форма силіконова, Tondo, 110x100x10 мм
  Pavoni GG006S Форма силіконова, Tondo, 110x100x10 мм
  Special Price 418,24 грн Regular Price 1 445,70 грн

Позиції 1-20 з 722

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 722

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Професійний кондитерський інвентар у магазині Промайстер

 • Найкраща якість
 • Зручність у використанні на кухнях ресторанів
 • Довговічна служба
 • Сучасний дизайн

У каталозі ПРОМАЙСТЕР кондитерський інвентар займає особливе місце. Кожен інструмент випущений відомим виробником та відповідає світовим стандартам.

Простота та зручність застосування кондитерського інвентарю

Для ефективної роботи з борошняними виробами необхідно мати у своєму розпорядженні не тільки якісні інгредієнти, але й приладдя для кондитера, якими можна вправно керуватися будь-якою кухнею. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити кондитерське приладдя, яким легко керуватися кухарю-початківцю, досвідченому кулінару, аматору.

Лінійка товарів для професійного кухаря та любителя кулінарних шедеврів

Незалежно від того, бажаєте ви створювати витончені торти або радувати домочадців смачними пиріжками, інструменти для роботи з випічкою необхідні різних видів, розмірів і текстур.

В асортименті сайту PROMASTER ви знайдете такі товари, як підкладки для торта, папір для випікання, фольгу, плівку, кондитерські кисті та лопатки, рукавиці, кондитерські мішки, трафарети та килимки, і навіть вирубки для пряників та печива.

Застосування кондитерського приладдя

Все представлене в ПРОМАСТЕР начиння може бути представлене як інвентар кондитерського цеху та приладдя для домашнього використання. За допомогою спеціальних кухонних інструментів можна малювати, створювати написи, оформляти бічні поверхні тортів, надавати незвичайну форму борошняним виробам і просто зберігати готовий продукт на вітрині або холодильнику.

Підбір та замовлення якісного інструменту в Україні

Найбільший магазин ресторанного та професійного кухонного обладнання в країні пропонує зробити замовлення на сайті з доставкою по всій Україні або на власні очі побачити асортимент товарів, відвідавши наш спеціалізований магазин. Перед покупкою кондитерського приладдя ви можете ознайомитися з ними в шоурумах. Магазини вже обслуговують покупців у Києві, Харкові, Дніпрі.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER