Вітрини

13 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

13 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Вітрини

Правильне зберігання продуктів для приготування та готових страв – невід'ємна складова успішного ресторанного бізнесу. Адже їх якість та свіжість у сфері громадського харчування – понад усе. Щоб дотримуватися всіх санітарних норм та принципів продуктового сусідства у своїх коморах, придбайте відповідне обладнання. Холодильні та кондитерські вітрини широко представлені в асортименті магазину PROMASTER.

Вітрини для зберігання: що має бути в ресторані

За різними даними, приблизно 30% продуктів, закуплених рестораном або продуктовим магазином, псується ще до закінчення терміну придатності та вирушає у сміттєвий бак. Те саме відбувається і з готовою продукцією, яку не вдалося збути того ж дня. Все це – неабиякий збиток для закладу. Основна причина – неправильне зберігання. Тому так важливо обладнати ресторан чи магазин відповідним обладнанням.

Усім давно відомо, що різні продукти вимагають різних умов зберігання. Тому у закладі завжди є кілька типів вітрин.

Вибір вітрин для комплектації закладу безпосередньо залежить від його формату та особливостей. Наприклад, кафетерію не потрібні низькотемпературні морозильні камери та великі холодильні вітрини. Цілком достатньо буде кондитерської охолодної шафи або барної вітрини та кількох підставок для печива з кришками-куполами.

Придбати професійні вітрини та холодильне обладнання для вашого закладу ви можете у магазині «ПРОМАЙСТЕР» на вигідних умовах. Для великих покупців та постійних клієнтів діє особлива система оплати та доставки. Дізнайтеся про неї детальніше, замовивши зворотний дзвінок.

Купити необхідну техніку для ресторану чи готелю можна оптом та в роздріб з доставкою по Україні. Досвідчені консультанти-експерти допоможуть зорієнтуватися в характеристиках обладнання та оформити замовлення.

Замовлення можна оформити онлайн, або в одному з шоурумів мережі, які представлені в Дніпрі, Київі та Харкові.

Можливо, вас зацікавлять інші товари з асортименту професійного обладнання HoReCa.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER