Попільнички підлогові

7 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

7 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Підлогові попільниці

Незалежно від того, кейтерингова компанія, мережевий ресторан або маленький кафетерій - подумайте про наявність підлогових попільниць. Це – турбота не тільки про відвідувачів, що палять, а й про чистоту на території вашого закладу. Вибрати урни-попільнички будь-якого формату та конфігурації ви можете у магазині PROMASTER.

Навіть якщо ви позиціонуєте себе, як заклад для некурців, попільнички для підлоги вам все одно потрібні. Адже діапазон функцій цих аксесуарів збиранням недопалків не обмежується.

Конструкція урн-попільничок складається з двох частин: власне, самої попільнички та захованої в серцевині урни для збирання іншого сміття. Це найпростіші моделі. Але є і більш прогресивні варіанти: з автоматичним гасінням недопалків, дверцятами, що закриваються, з можливістю замикати урну на ключ. Яку з них обрати – справа виключно ваших потреб та можливостей.

Попільничка підлогова: як вибрати відповідну модель

Попільничка – річ досить прозова, але дуже потрібна. Навіть урну потрібно вибирати продумано та уважно. Адже чим якіснішою вона буде, тим довше служитиме і тим рідше вам доведеться витрачати ресурси на її заміну.

Ось основні критерії, за якими варто вибирати підлогову попільничку:

  • Матеріал. Попільнички частіше роблять із вогнетривкого матеріалу, стійкого до корозій. Це найчастіше міцна нержавіюча сталь.
  • Конструкція. Для зручності використання та обслуговування краще, щоб попільничка складалася з сітчастої мембрани зі знімним піддоном для попелу, а урна для відходів була на рухомій ручці – так її простіше очищати.
  • Тип кріплення. Вуличні попільниці підлоги можуть фіксуватися декількома способами: анкерними болтами або бетонуватися. Є моделі, які не кріпляться, щоб не жертвувати їхньою мобільністю.
  • Об `єм. Ви можете вибрати невеликі попільнички об'ємом 2-3 літри (400-600 сигарет), або ж об'ємні масивні сміттєві баки. Все залежить від потоку відвідувачів у вашому закладі.

Види підлогових попільниць

Попільнички підлоги можуть бути декількох видів і відрізнятися між собою не тільки розміром і типом конструкції, але і принципом роботи.

  • Попільничка з автоматичним гасінням недопалків

Одна із останніх розробок. Конструктори вдало поєднали елегантний дизайн, функціональність та нові технології. Такі попільнички – відмінне рішення для встановлення в приміщеннях і на відкритих територіях, що охороняються. Корпус роблять з нержавіючої сталі, а внутрішній контейнер - з цинку. До підлоги урна кріпиться анкерними болтами та закривається на ключ.

Її перевага – у ціні та мобільності. Корпус попільнички роблять із сталевого листа завтовшки 1 міліметр. Підставка – гумова, що запобігає ковзанню. Вага урни трохи більше 7 кілограмів, тому її легко переміщати та чистити. Попільничка складається з сітки з піддоном та резервуару для збору сміття всередині.

Якщо є потреба у більш стильному рішенні, яке не вибиватиметься із загальної концепції дизайну та фокусуватиме на собі увагу, то прямокутні металеві попільнички бренду PrestoWare – чудовий варіант. Виробник робить їх у двох кольорах: білий та чорний. Корпус оформлений стильними декоративними елементами, тому з першого погляду мало що видає в об'єкті урну для недопалків. Конструктивно складається із слота для збору недопалків з перфорованою кришкою та внутрішнім резервуаром для збору інших відходів.

Замовлення можна оформити онлайн, або в одному з шоурумів мережі, які представлені в Дніпрі, Києві та Харкові.

Для великих покупців та постійних клієнтів діють особливі умови оплати та доставки. Детальніше про це можна дізнатися, замовивши зворотний дзвінок.

З повним асортиментом товарів для кейтерингу можна ознайомитись тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER