Кейтерінг

Позиції 1-20 з 155

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 155

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Професійне обладнання для кейтерингу у магазині Промайстер

  • Зберігає чистоту зони відпочинку
  • Ідеально підходить для пікніків, відкритих церемоній та прийомів
  • Нейтральний стиль
  • Спрощує обслуговування клієнтів

Кому знадобиться обладнання для кейтерингу

Аксесуари для кейтерингу - практичне обладнання для проведення виїзних заходів. Кожен елемент для обслуговування на віддалених точках стане корисною знахідкою для кафе та ресторанів із виїзним обслуговуванням. Аксесуари та посуд для кейтерингу підійдуть компаніям, які займаються проведенням та організацією свят, виїзних церемоній на природі.

Види посуду для фуршетів та кейтерингу

У PROMASTER є всі товари, необхідні для спокійного та стильного відпочинку. Марміти, супові станції, лампи, банкетні диспенсери, термоконтейнери, фуршетні системи та бази збережуть свіжість та підтримають необхідну температуру страв. Засоби для розпалювання вогню, попільнички та сміттєві кошики спростять обслуговування та позбавлять свято від суєти у пошуках сміттєвих пакетів та ін.

Всі предмети та обладнання підкреслять своїм дизайном переваги десертів, гарячих страв та холодних закусок.

Три кити: якість, надійність, багатофункціональність

Найбільший магазин професійного та кухонного обладнання в Україні дбає про показники, що визначають якість та надійність товарів. Тому в каталозі можна побачити не тільки практичний, а й виконаний за європейськими стандартами інвентар для кейтерингу. Предмети для кейтерингу виготовляються із сучасних матеріалів: нержавіючої сталі, алюмінію, термостійкого скла.

Конструкції та вибір товару за бажанням клієнта

Фуршетні бази – сучасний спосіб подачі страв під час ділового прийому. Цим конструкціям приділяється особлива увага шеф-кухарям та власникам гастрономічних закладів, тому серед товарів магазину можна зустріти системи, які розбираються та мають кілька варіацій збору.

Так само, як у фуршетних станцій можуть бути різні види конструкцій, онлайн-магазин Промастер має кілька способів для оформлення замовлення. Покупку можна здійснити на сайті або в шоурумах, які відкриті у Києві, Дніпрі, Харкові та Львові. Продукцію оптом та в роздріб можна забрати самостійно або скористатися послугою доставки. Доставка замовлень здійснюється у всі міста України.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER