Відра для льоду

Позиції 1-20 з 25

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 25

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Барний інвентар: Відра для льоду

Одне з основних правил бармена – подавати напої за правильної температури. Особливо, коли йдеться про сортові вина. Охолодити вино у винній шафі, а потім зафіксувати температуру, помістивши пляшку у відро з льодом. Все просто. Підберіть відра для льоду та підставки під відро для шампанського у магазині PROMASTER. Подавайте алкоголь правильно та ефектно.

Правильно організований бар може приносити своєму власнику чималий прибуток. Тлумаче підібраний барний інвентар та обладнання – 90% успіху.

Якщо подаєте в барі сортові вина та шампанське, в арсеналі обов'язково мають бути відра під лід та ємності для охолодження напоїв. Індустрія професійного ресторанного інвентарю створила величезну різноманітність такого посуду. Головне – вибрати правильну.

Які відра для льоду потрібні у барі

Відра для шампанського та вина можуть відрізнятися між собою формою, об'ємом, матеріалом, конструкцією та призначенням. Всі ці характеристики важливо враховувати при виборі, оскільки вони впливають на здатність ємності підтримувати потрібну температуру.

  • Маленькі скляні відра для льоду.У середньому обсяг таких ємностей становить 1,3 літра. Для охолодження пляшок їх не використовують, головне завдання – красиво подати колотий лід до порційних напоїв. Для зручності такі цебра йдуть у комплекті зі щипцями. Скло виглядає елегантно, але підтримує температуру не так добре, як сталь. Для виконання завдання їм і не потрібна така здатність.
  • Відро під шампанське з нержавіючої сталі.Такі ємності обов'язково мають бути у переліку барного інвентарю. Головне завдання – підтримувати напої у пляшках охолодженими. Міцні та потовщені сталеві стінки добре утримують температуру, а лаконічний дизайн ефектно виглядає на столі відвідувача.
  • Великі ємності для охолодження пляшок.Якщо займаєтеся організацією виїзних заходів або влаштовуєте банкети в ресторані, без великих ємностей для охолодження великої кількості пляшок не обійтися. У магазині «ПРОМАЙСТЕР» ви можете підібрати ємності для подачі пляшок з вином та шампанським на 8 літрів, а також великі чани для пляшкового пива, слабоалкогольних напоїв та води на 26 літрів.

Додаткові аксесуари

  • Кулер для вина. Це пристосування не входить до переліку незамінного барного приладдя, але воно буде дуже доречним, коли необхідно швидко охолодити пляшки і довго підтримувати оптимальну температуру. Конструктивно кулер складається з 2 акрилових склянок різного діаметру та охолоджуючого гелю. У такій ємності напій залишається охолодженим протягом 6 годин.
  • Підставки під відро з льодом.Такий аксесуар – не просто данина стилю та красі. У нього цілком практичне завдання – захищати скатертини від конденсату, який утворюється на стінках цебра з льодом через різницю температур.
  • Тримач відра для шампанського.Альтернатива традиційній підставці. Зручний тим, що кріпиться до торця стільниці, тим самим дозволяючи звільнити місце на столі.

У магазині PROMASTER знайдете відра для льоду та супутні аксесуари для подачі напоїв таких брендів: Winco, Co-Rect, Lumian, Empire, EMGA та Pasabahce. Шоуруми мережі шукайте у Києві, Дніпрі, Харкові та Львові. Придбати необхідний барний інвентар можна також з доставкою в будь-яке місто країни. Купити можна оптом та в роздріб.

Можливо, вас зацікавить інший барний інвентар. З асортиментом можна ознайомитись тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER