Стакани

Позиції 1-20 з 95

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 95

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Барний інвентар: стакани для напоїв

Скло – тендітна стаття витрат у кожному ресторані. На етапі відкриття закладу подбайте про наявність склянок та келихів для різних видів напоїв. Підберіть скляні барні в магазині PROMASTER. Тут знайдете посуд від великих локальних та світових брендів.

Чим респектабельніший і дорожчий ресторан, тим більше позицій скла має бути в наявності. Це одне з основних правил, яке слід дотримуватись і ресторатору-новачкові, і досвідченому власнику готельно-ресторанного бізнесу. Це стосується не лише келихів для різних сортів вин та дорого міцного алкоголю. Для безалкогольних напоїв правильно підібрані склянки так само важливі. Тут діє й інше правило: для кожного виду напою – келих або склянка.

Склянки для води  призначені лише для води, максимум – для соку, лимонаду. Для чаю, кави та глінтвейну купіть окремі скляні склянки (термо).

Барні склянки: правила вибору

Професійний посуд для бару повинен відповідати низці вимог:

  • Міцність.

Для виробництва склянок для ресторанного бізнесу використовують скло, загартоване за особливою технологією. Воно здатне витримувати перепади температур, багаторазову обробку в посудомийній машині і не втрачати свого вигляду.

  • Відсутність орнаментів.

В ідеалі, барні склянки мають бути прозорими, без малюнків та орнаментів. Оригінальне огранювання барний етикет допускає. У такій чаші добре видно колір напою, а гість зможе оцінити його чистоту.

Купуючи барний посуд для свого ресторану, не заощаджуйте. Найкраще вибрати професійне скло від виробників, що спеціалізуються на товарах для сегменту HoReCa. У магазині «ПРОМАЙСТЕР» представлений барний посуд від провідних світових брендів: Lumian, Bormiolli Rocco, Arcoroc, Libbey, Nachtmann. Тут знайдете все необхідне: від гранених склянок  до келихів для складних міксів.

Чим укомплектувати бар

У гарному барі міксолог використовує до 20 різних бокалів для різних напоїв. Але найрозумніший підхід – підібрати ті, які відповідатимуть напоям у коктейльній карті.

Базовий комплект виглядатиме приблизно так:

  • Високий склянка для мохіто. Вони можна подавати також милкшейки, інші прохолодні напої.
  • Склянка для чаю. Якщо плануєте включити у свою чайну карту чай по-турецьки, вам знадобиться спеціальна чаша із блюдцем тюльпановидної форми.
  • Склянка для капучино.  У нас прийнято пити капучіно з великих чашок із широкими краями. На батьківщині напою його частіше п'ють із спеціальних склянок. Міцний ристретто та еспресо подавайте у прозорому склянки з термоскла.
  • Склянки для соку. Можна вибрати звичайні з гладкими стінками, а можна – з оригінальною геометрією.

Доповніть комплект склянками-тамблерами. Вони універсальні, тому ви зможете використовувати їх для подачі міцного алкоголю, міксів на його основі, безалкогольних коктейлів.

Консультанти магазину PROMASTER допоможуть вам підібрати необхідний набір барних склянок. Шоуруми мережі шукайте у Києві, Дніпрі, Харкові. Купити склянки для бару також можна на сайті promaster.ua з доставкою в будь-яке місто країни. Придбати можна оптом та в роздріб за комфортними цінами.

Інший барний інвентар можна знайти тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER