Чарки та шоти

Позиції 1-20 з 29

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
  1. %
    Libbey 927658 Чарка Short серія Shorty 200 мл
    Libbey 927658 Чарка Short серія Shorty 200 мл
    Special Price 44,99 грн Regular Price 104,00 грн

Позиції 1-20 з 29

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Барний інвентар: чарки та чарки

Вибрати коктейльні чарки – ціла наука. Як і вина, кожному виду міцного алкоголю – своя чаша. Підберіть набір чарок для напоїв у магазині PROMASTER. Тут проведуть екскурс у світ різновидів посуду для бару та допоможуть підібрати необхідний комплект для вашого закладу.

Ви вирішили відкрити бар. Ви вже маєте блендери, шейкери, інший барний інвентар. Закупили навіть алкоголь та заповнили морозильну камеру хитромудрими формами для льоду. З дня на день ваш заклад відкриє свої двері для відвідувачів. Справа залишилася за малим – забезпечити бар посудом для напоїв. Підібрати келихи та чарки для напоїв – не так просто, як здається. Це ціла наука, де головне правило: кожному напою свій келих. Наприклад, келих для коньяку обов'язково має бути «пузатою» форми, щоб дорогоцінний напій випаровувався від тепла ваших долонь. А чарки для шотів вміщали таку порцію міцного напою, яку можна випити залпом, в один ковток. На те вони й шоти.

Чарки, шоти та стопки: у чому різниця

Всі ці типи ємностей для алкоголю поєднує одне: вони призначені для міцних напоїв, які випивають залпом. Різниця – у видах алкоголю, котрим вони призначені.

  • Чарки. Це маленькі келихи на ніжці. У них подають лікери, наливки, кріплені вина та грапу. Вони можуть мати різну геометрію залежно від виду алкоголю. Келих для грапи має витягнуту тюльпаноподібну форму, яка дозволяє насолодитися букетом напою повною мірою. Для лікеру стоси будуть розширені біля обідка.
  • Шоти, вони ж – чарки. Основне призначення – розлив міцних напоїв: горілки, текіли, саке та коктейлів, створених на їх основі. Чарка для горілки – прозора ємність без ніжки. Об'єм може змінюватись від 30 до 70 мл. Саке – рисову горілку – прийнято пити з керамічних чарок. Об'єм – 50 мл.
  • Чарки для текіли  від звичних нам стосів відрізняються витягнутою формою, що нагадує колбу. Вони можуть бути також із вушком, щоб відвідувачам було зручніше з неї пити. Такі ємності бармени також використовують для слоєних міксів на основі міцного алкоголю.

Різновидів чарок і чарок для міцних напоїв багато, ми описали базовий набір, без якого в барі просто не обійтися. Купити комплект коктейльних чарок ви можете у магазинах PROMASTER: шоуруми є у Києві, Дніпрі, Харкові та Львові. На сайті promaster.ua можна замовити все необхідне приладдя для міксолога з доставкою в будь-яку точку країни. Магазин надає можливість покупки оптом та в роздріб.

Можливо, вам знадобляться інший барний інвентар. Ознайомитись з асортиментом можна тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER