Підноси

Позиції 1-20 з 60

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 60

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Барний інвентар: підноси

Посуд у ресторані – справа серйозна. Її якість, стиль та різноманітність визначає рейтинг закладу та навіть його статус. Все – від склянок до підносів – має бути на рівні. Підберіть таці та інший барний інвентар у магазині PROMASTER. Вибір великий, якість – висока, ціни – комфортні.

Без такої деталі, як рознесення, комплектація закладу сегменту HoReCa буде неповною. Вибрати піднос на перший погляд нескладно. Насправді потрібно враховувати ряд нюансів: формат ресторану, призначення, форму, матеріал і навіть колір. Все це дуже важливе і ось чому.

Підноси для фаст-фудів

Для ресторанів швидкого харчування важливо, щоб посуд був недорогим, але при цьому досить міцним і зносостійким. Підноси в таких закладах експлуатуються дуже активно, особливо якщо у фаст-фуді – самообслуговування. Тому вибір варто зупинити на пластикових підносах.

Оцініть переваги:

  • Прийнятна ціна. Для бістро їх доведеться закупити багато, тому вартість має значення.
  • Міцність. Такі підноси виробляють із полістирольного пластику – матеріалу, відомого своєю стійкістю до хімічних речовин та механічних пошкоджень. Розноси з такого пластику служитимуть довго, не втрачаючи свого вигляду. Мити можна в посудомийці з використанням навіть агресивних миючих засобів та високих температур.
  • Зручність використання. Конструкція пластмасових підносів для фаст-фудів продумана до дрібниць. Прямокутна форма дозволяє розташувати на ньому кілька тарілок із їжею. Високі борти та текстурована поверхня не дозволяють тарілкам ковзати.

Закупивши підноси для громадського харчування, подбайте про їхнє зберігання. Спеціальні стелажі для підносів потрібні як у залі, так і в коморах.

Підноси для кейтерингу

Кейтеринг потребує більш витонченого підходу до вибору посуду. І хоча тут вимога та сама – прийнятна вартість і практичність, таці також мають бути стильними. Для обслуговування виїзних банкетів більше підійдуть підноси зі скловолокнаабо підноси з нержавіючої сталі.

Скловолоконні таці виглядають красиво і при цьому дуже практичні. Матеріал має водовідштовхувальні властивості. Посуд не ковзає поверхнею, що дуже важливо.

Розноси з нержавіючої сталі – мабуть найстильніший спосіб подати страву або напій гостям у барі. Поверхня, що виблискує, підкреслює статус закладу і показує відвідувачу високий рівень обслуговування.

Підібрати підноси для різних форматів ресторанів можна у магазині PROMASTER. Шоуруми шукайте у великих містах: Києві, Харкові, Львові та Дніпрі. Консультанти допоможуть підібрати правильні таці та зорієнтують у моделях та брендах. Придбати підноси ви можете також онлайн, на сайті promaster.ua. Ваше замовлення оперативно доставлять протягом 2 днів. Придбати необхідний кухонний інвентар можна оптом та в роздріб.

Ознайомтеся з іншими товарами для бару туто.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER