Інвентар для зали

Позиції 1-20 з 28

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 28

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Професійний інвентар для залу ресторану

Продумане меню та смачна кухня – не єдиний фактор, який приваблює відвідувачів до вашого ресторану. Оформлення залу та маленькі деталі для зручності гостей не менш важливі. Підберіть професійний інвентар для зали у магазині PROMASTER. Тут знайдете все необхідне: від попільничок до триджеків та підставок під сумки.

Ви відчинили ресторан. Продумали концепцію, закупили дорогий посуд, оформили інтер'єр зі смаком та створили затишну атмосферу. Чітко налагоджені процеси кухні та бару – важлива частина створення іміджу закладу. Але обслуговування вирішує все. Навіть якщо вам вдалося підкорити відвідувачів смачною їжею та гарним декором, неправильно подані страви, відсутність дитячого стільця чи нормальної попільнички може зіпсувати враження.

Обслуговуйте гостей правильно: приділіть увагу дрібницям, і вони обов'язково оцінять.

Який інвентар для зали стане в нагоді

Обслуговування – це саме той випадок, коли деталі є важливими. Тому практичним аксесуарам необхідно приділити особливу увагу.

  • Холдер для меню

У вас є нове сезонне меню? Розкажіть про нові страви гостям ненав'язливо. Прикріпіть його до спеціальної підставці під менюі залиште на столі. Це значно ефективніший спосіб акцентувати увагу відвідувачів на певних позиціях у меню, ніж делегувати це завдання офіціантам. Поки вони чекатимуть на своє замовлення, зможуть у спокійній обстановці вивчити спеціальну пропозицію, а персонал заощадить час.

Якщо в закладі є окрема зала для курців або літня тераса, попільнички – обов'язковий елемент сервірування столу. У магазині «ПРОМАЙСТЕР» ви зможете підібрати попільнички різних форм та форматів: з білої та чорної кераміки, прозорого скла, круглі або прямокутні.

Цей невеликий мобільний столик значно полегшує роботу офіціанта при сервіруванні столу. Триджек має кілька функцій: кухар використовує його під час ефектного приготування страви на очах у гостей, а офіціант – як поставку для підносу.

Незамінні аксесуари

Колекцію аксесуарів для зали також варто доповнити такими деталями:

Придбати інвентар для залу ви можете у мережі магазинів PROMASTER. Шукайте шоуруми у Дніпрі, Харкові та Києві. Придбати все необхідне також можна онлайн, на сайті promaster.ua. Доставка – протягом 2 днів у будь-яку точку країни. Консультанти магазину допоможуть зорієнтуватися в асортименті товарів та брендів, підібрати оптимальний комплект інвентарю та аксесуарів для вашого закладу. Покупка можлива оптом та в роздріб.

© 2022 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER