Організатори та холдери

20 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

20 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Барний інвентар: холдери та органайзери

Упорядкований робочий простір бармена - те, про що варто подбати не в останню чергу. Від цього залежить комфорт міксолога та його оперативність у приготуванні коктейлів. Підберіть у магазині PROMASTER барні органайзери та холдери.

Міксолог за барною стійкою – головна фігура, і йому має бути зручно на своєму робочому місці. Все має бути організовано так, щоб він міг ефективно виконувати свої завдання та оперативно обслуговувати гостей. Інакше кажучи, хаосу тут місце.

В ідеалі простір на той бік барної стійки необхідно обладнати так, щоб усі робочі інструменти та інгредієнти для коктейлів знаходилися під рукою. Крім тлумачного планування та конструкції самої барної стійки, впорядкувати робоче місце бармена допоможуть всілякі холдери для інгредієнтів та органайзери для інвентарю – склянок, ложок, серветок.

У магазині «ПРОМАСТЕР» зібрано колекцію барного приладдя для зберігання від провідних виробників товарів для сегменту HoReCa. Тут знайдете стильні барні органайзери з дерева та хрому, а також функціональні холдери для інгредієнтів.

Організатори для бару

Зручні та стильні органайзери потрібні і у робочій зоні міксолога, і на барній стійці – на території відвідувачів. Мета в них одна – упорядкувати простір і надати швидкий доступ до дрібниць: коктейльних трубочок, мішалок, стиків з цукром, спецій для кави, серветок і так далі.

Організатори для організації робочої зони бармена

У службовій частині барної стійки знадобиться відразу кілька органайзерів.

Такі пристрої можуть мати два або три відсіки. Вони призначені для зберігання паперових склянок різного об'єму, кришок до них та супутніх елементів – термочохлів, мішалок, трубочок. Така компактність – добрий союзник у роботі бариста.

Такий інвентар – просто незамінний у процесі створення коктейлів. Ящик для зберігання розділений на відсіки. До кожного компонента – своя ніша. Холдери як правило обладнані кришкою, що дозволяє дотримуватися гігієни та товарного вигляду продуктів. Деякі ящики для зберігання мають додаткові конструктивні деталі – зручні відсіки для зберігання шпажек.

Холдери можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі або якісного харчового пластику. Який з них обрати – справа вашого смаку та розміру бюджету.

Організатори для барної стійки

Зручність відвідувачів – понад усе. Тому їхня територія також має бути організована максимально комфортно. Подбайте про те, щоб на барній стійці було все, що знадобиться гостям закладу: серветки, зубочистки, мішалки, стики та баночки зі спеціями, коктейльні соломки.

Дерев'яний барний організатор –стильний та практичний аксесуар, який вдало доповнить дизайн барної стійки.

Туалетний столик у вбиральні також потребує уваги. Подбайте про наявність органайзера для вбиральні.

Купити холдери та органайзери ви можете у мережі магазинів PROMASTER, а також на сайті promaster.ua. Шоуруми шукайте у Києві, Дніпрі, Львові та Харкові. Придбати необхідний барний інвентар можна оптом та в роздріб. Замовлення доставлять протягом двох днів до будь-якої точки країни. Консультанти магазину допоможуть зорієнтуватися в асортименті товару та підібрати оптимальний комплект інвентарю для комплектації вашого бару чи кав'ярні.

З повною колекцією барного інвентарю можете ознайомитись тут.Можливо, вас зацікавлять товари за акційною ціною.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER