Келихи для шампанського

6 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

6 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Келихи для шампанського

Кожен сорт шампанського має свій неповторний смак і аромат. Щоб насолодитися букетом напою повною мірою, подавати його потрібно у келиху для шампанського. Підберіть їх у магазині PROMASTER.

Вже став аксіомою той факт, що форма келиха безпосередньо впливає на смак шампанського та його сприйняття. З моменту винаходу цього ігристого вина було створено сотні його сортів і приблизно стільки ж різновидів судин для його споживання. У ресторанах сьогодні в ході три основні типи келихів: флют, кубок і класичний фужер з тюльпановидною чашею. Загальне правило для всіх різновидів – обсяг не повинен перевищувати 125-150 мілілітрів.

У колекції винних келихів магазину "ПРОМАЙСТЕР" зібрані чаші для подачі шампанського як традиційної, так і оригінальної геометрії від провідних виробників професійного барного посуду.

Якими фужерами для шампанського укомплектувати ресторан

Базовий комплект келихів для шампанського включає судини трьох різних форматів:

  • Класичний келих для шампанського. Витягнута форма і вузький обідок затримують газ у келиху і не дозволяють шампанському вивітрюватися. Така форма вважається оптимальною для того, щоб насолоджуватися смаком та ароматом напою.
  • Келих для витончених ігристих вин. Від класичного відрізняється висотою чаші. У таких заведено подавати вінтажні шампанські вина. Букет і смак шампанського залежить від концентрації в ньому фенолів - ароматичних сполук, які визначають смак і аромат вина. У вузькому високому келиху вони вивітрюватимуться і перетворюватимуться в ефіри поступово, що дозволить відвідувачам довше насолоджуватися напоєм.
  • Фужер для шампанського. Широка чаша добре розкриє смак та букет вина. Такі вважаються вінтажними, оскільки пік їхньої популярності припав на 20-ті роки минулого століття. Судини такої форми – оптимальний варіант для шампанського солодких сортів.

Також подбайте про келихи для води.

Купити чаші для подачі напоїв ви можете у шоурумах магазину PROMASTER у Києві, Харкові, Львові та Дніпрі, а також в онлайн-магазині з доставкою до будь-якого міста країни. Досвідчені консультанти допоможуть підібрати необхідний комплект келихів для вашого ресторану та зорієнтувати їх різновиди та призначення. Магазин пропонує більше 4500 найменувань товару для закладів сегменту HoReCa, які можна придбати як оптом, так і в роздріб.

Можливо, вас зацікавить також барний інвентар.

© 2022 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER