Келихи для пива

Акції та знижки

Позиції 1-20 з 27

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
  1. %
    Crystalex B4GA22/380 Келих для пива 380 мл, Kate (Soul)
    Crystalex B4GA22/380 Келих для пива 380 мл, Kate (Soul)
    Special Price 25,42 грн Regular Price 78,80 грн

Позиції 1-20 з 27

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Барний інвентар: келихи для пива

Для пива існує стільки видів келихів, як і для вина. Кожному сорту – свій пивний келих. Справжні поціновувачі цього напою неодмінно відзначать правильну подачу. Підберіть кухлі для пива у магазині PROMASTER.

За всю історію існування пива було створено безліч різновидів посуду для його вживання: пінти, кухлі, келихи, склянки і навіть глечики. Вся справа – у різноманітності сортів напою. Для кожного сорту – своя геометрія пивного келиха. Вважається, що тільки у своєму келиху напій розкриває свій смак.

Вимоги до пивного посуду

До пивного посуду в пабі чи барі є свої вимоги. Крім того, що її видів має бути стільки ж, скільки сортів пива в меню, вона повинна мати також ряд характеристик.

  • Міцність. Пивні склянки виготовляють із загартованого скла, яке виготовляють за спеціальною технологією. Воно стійке до механічних пошкоджень, тому посуд не втрачає свого вигляду в процесі активної експлуатації.
  • Матеріал. У різні часи пиво пили з келихів, створених із дерева, металу та навіть шкіри. Але сучасна пивна культура передбачає розлив пінного напою у прозорі скляні чи керамічні судини. Головне - гладкі стінки всередині, щоб пиво могло вільно стікати поверхнею.

Види пивних келихів

Пивний посуд дуже різноманітний. Але є кілька видів келихів, які у барах використовують найчастіше.

Келих для пива у формі барила (Пінта). Келихи у формі барила – це вже класика. Така геометрія вважається найбільш підходящою для пінного напою. Пиво в ньому зберігає міцність та аромат до останньої краплі. Округлі внутрішні стіни дозволяють піні вільно ковзати і не зникати. А вона своєю чергою захищає пиво від швидкого окислення.

Банка Мейсона для пива. Цьому винаходу коваля з Нью-Йорка вже 160 років, і зараз він знову на піку популярності. Оригінальну тару в барах використовують для подачі смузі, милкшейков, коктейлів з алкоголем або без і, звичайно, пива. Бармени люблять цей вид келихів з кількох причин: вони міцніші і товстостінніші, що відмінно зберігає температуру напою.

Келих для пива на ніжці. Витончені келихи у формі тюльпану – посуд для світлих сортів пива. Звужені біля кромки, вони довго тримають аромат напою. А тонкі стінки дозволяють розглянути янтарний колір пива.

Міцне пиво темних сортів прийнято розливати в пузаті келихи, більше схожі на коньячні. Келихи для елю відрізняються від інших розширенням у основи. Також його прийнято наливати у високі прямі келихи.

Склянки для пива – найпоширеніший у наших барах посуд. Вони призначені для пшеничних сортів пива, також у такі наливають квас.

Купити пивні кухлі та інші різновиди барного скла ви можете у магазині PROMASTER оптом та в роздріб. Шоуруми є у Києві, Дніпрі та Києві. Придбати пивний посуд можна також онлайн на сайті promaster.ua. Замовлення доставлять до будь-якої точки країни протягом 2 днів. Консультанти магазину допоможуть мати необхідний комплект барного скла відповідно до вашої коктейльної картки, а також зорієнтують в асортименті товарів та брендів.

Зверніть увагу на акційні пропозиції. З повним асортиментом барного інвентарю можна ознайомитись тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER