Келихи для коньяку та віскі

18 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

18 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Барний інвентар: келихи для коньяку та віскі

Головне правило бармена – подавати напої у відповідних келихах. Навіть найкращий коньяк або віскі, розлитий у неправильний посуд, втрачає гармонію. Відповідна склянка для міцних напоїв, навпаки, підкреслить їх смак і аромат. Підберіть склянки для віскі та келихи для коньяку у магазині PROMASTER. Тут знайдете все необхідне, щоби подавати напої гостям за всіма правилами барного етикету.

Мистецтво міксології полягає не лише в умінні бармена правильно змішати коктейлі та скомбінувати інгредієнти. Але й у тому, щоб правильно подати напої у відповідному келиху.

Досвідчений міксолог знає: від форми келиха безпосередньо залежить смак, аромат та сприйняття напою. Віскі та коньяк відносять до дорогого, благородного алкоголю. Тому вживати його необхідно з грамотно підібраного посуду. Як для різних сортів вина передбачена своя посудина, так і для міцних напоїв – своя. Геометрія келиха залежить від віку та складності букета алкоголю.

У «ПРОМАЙСТЕР» знайдете все, що потрібно для правильної подачі напоїв у вашому закладі. Досвідчені консультанти зорієнтують у різних типах келихів та допоможуть підібрати базовий комплект.

Які келихи для міцних напоїв мають бути в барі

Коли йдеться про віскі та коньяки дорогих сортів, економити на посуді не варто. Справжні любителі оцінюють не лише аромат та смак напою, а й його колір. Розлитий у келихи не того формату, алкоголь може втратити свої особливості, не звучатиме. Тому у ваших інтересах подати алкоголь правильно, показавши гостям якість. У гарному барі, де подають хороший алкоголь, мають бути келихи щонайменше 5 видів:

  • Шот гласс. Низька склянка для віскі, в яку прийнято наливати традиційні сорти напою. Може бути виконаний з гладкого скла або кришталю з огранюванням. Останній варіант оформлення – не лише привабливий декор. Грані розсіюватимуть колір алкоголю, показуючи його чистоту.
  • Хайбол чи тумблер. Об'єм може бути від 300 до 400 мілілітрів. Такий келих для віскі найчастіше використовують у барах. Виконаний із гладкого скла з тонкими стінками, форма – злегка звужена до обідка. Саме завдяки такій геометрії напій відкривається поступово, дозволяючи гостю насолодитися букетом.
  • Сніфтер. Келих для віскі тюльпановидної форми з витягнутою чашею. За правилами барного етикету, саме у таких келихах слід подавати дорогі сорти віскі зі складним букетом.
  • Класичний келих для коньяку. Об'єм таких чаш може змінюватись від 175 до 480 мілілітрів. Крім коньяку, у них також подають кальвадос, арманьяк, ром та бренді.

Купити склянки для коньяку, віскі та іншого міцного алкоголю ви можете у шоурумах магазину PROMASTER у великих містах країни: Львові, Дніпрі, Києві та Харкові. В інтернет-магазині promaster.ua можна придбати необхідний посуд для коктейлів онлайн з доставкою прямо у ваш бар. Замовити можна як оптом, так і в роздріб за прийнятними цінами. Слідкуйте за акційними пропозиціями, щоб покупка була максимально вигідною для вас. Більше барного інвентарю знайдете тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER