Келихи для коктейлів

Акції та знижки

Позиції 1-20 з 31

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 31

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Барний інвентар: келихи для коктейлів

Бар - місце, де кожна деталь є визначальною. Смак коктейлю залежить від точності пропорцій, дотримання технології та поєднання інгредієнтів. Форма келиха – не менш важлива. Підберіть келихи для коктейлів у магазині PROMASTER, і подавайте напої правильно.

Досвідчені міксологи знають: форма келиха також важлива як правильно підібрані інгредієнти. Бармен ніколи не наллє мартіні у келих для вина, а бренді – у звичайну склянку. Такий педантизм цілком виправданий: форма келиха, товщина скла і навіть ширина обідка впливають смак напою, його аромат.

Келихи для мартіні

Це якраз той випадок, коли форма має значення. Мартіні та мікси на його основі подають охолодженими. Тому форма келиха для мартіні має бути продумана так, щоб його вміст не нагрівався в процесі вживання. За підтримання температури відповідає тонка висока ніжка. А широка чаша дає змогу легко змішувати інгредієнти коктейлю.

У колекції магазину «ПРОМАЙСТЕР» представлені келихи для мартіні брендів Crystalex, Pasabahce, Durobor, Krosno Glass.

Келихи для коктейлів

Як і різних сортів вин, кожному коктейлю – свій келих. Головне правило – чим міцніший напій, тим нижчий келих. В арсеналі міксолога мають бути різні чаші для міцного алкоголю, легких коктейлів та безалкогольних напоїв.

Коньячні келихи мають кулясту форму. Вони створені для того, щоб гість міг зігріти напій теплом своїх рук та розкрити його букет.

У таких чашах прийнято подавати молочні коктейлі чи солодкі алкогольні мікси.

Форму келиха для коктейлю «Маргарита» було придумано не просто так. Широка чаша, звужена біля основи, з довгою ніжкою - ідеально підходить для коктейлів з крижаною крихтою. Така форма дозволяє довше зберігати температуру напою.

Створено спеціально для подачі тропічних коктейлів. Оригінальна форма чаші вдало підкреслить яскравість напою, його смак та аромат.

Мікси на основі міцного алкоголю прийнято подавати у склянках для коктейлів. У магазині PROMASTER ви зможете підібрати всі необхідні чаші для коктейлів та напоїв. Купити келихи для бару можна у шоурумах магазину у Києві, Львові, Дніпрі та Харкові, а також на сайті promaster.ua з доставкою у будь-яке місто країни. Досвідчені консультанти допоможуть зорієнтуватися у різноманітності товарів та брендів, підібрати необхідний комплект келихів для бару. Покупка доступна у двох форматах: оптом та в роздріб.

Більше барного приладдя - тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER