Трубочки та мішалки для коктейлів

Позиції 1-20 з 64

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 64

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Барний інвентар: трубочки та мішалки для коктейлів

Відомий факт: візуали краще сприймають світ очима. І таких багато. Бажаєте привернути увагу до свого бару – оформляйте гарні напої. А стильні деталі – трубочки для коктейлів, соломки та мішалки – підберіть у PROMASTER.

Приготування коктейлів – ціла наука. Тут важлива точність, щіпка натхнення, унція таланту, ще трохи фантазії та увага до деталей. Відповідний келих, правильно розставлені акценти та, звичайно, барна соломка, яка доповнить ефектний образ напою та підкреслить естетику подачі.

Барні трубочки: які вибрати

Що б ви не подавали - будь то фреш, складний мікс або кава - мішалки для напоїв і трубочки вам знадобляться.

В асортименті магазину «ПРОМАЙСТЕР» ви знайдете оригінальні аксесуари для оформлення різних напоїв у барі. Вибираючи мішалки для коктейлів, соломки для фрешу або шпажки для міксів, акцентуйте увагу на таких характеристиках:

  • Матеріал. Одноразові трубочки з біорозкладного пластику, оригінальні паперові, бамбукові або пластмасові багаторазового використання. Якщо дбаєте і про красу напоїв, і про збереження довкілля – такі соломки для коктейлів – вдале рішення.
  • Дизайн. Незвичайна форма, оригінальний колір та цікаві елементи дизайну завжди привернуть увагу та вдало підкреслять концепцію оформлення міксу.

Коктейльні трубочки: формуємо комплект

Для різних напоїв у коктейльній карті потрібні різні склянки та келихи. Це правило діє і стосовно коктейльным трубочкам. Тому подбайте про те, щоб у розпорядженні бармена були соломки та мішалки різного формату.

Фігурні трубочки для коктейлів. Вони виконані з кольорового пластику, що саморозкладається. Довга гофра дозволяє надати соломці хитромудру форму. А це вже виглядає незвичайно.

Соломка з ложечкою. Оригінальне та практичне рішення для подачі коктейлів густої консистенції.

Трубочки для милкшейків. Великий діаметр трубочки та відсутність такої конструктивної особливості як коліно – оптимальний варіант для подачі молочних коктейлів.

Мішалки для коктейлів. Чим вони оригінальніші, тим привабливіше виглядатиме мікс. Мішалка із прозорого пластику у вигляді втечі бамбука вдало доповнить коктейль у паназіатському стилі. Шпажки у вигляді пальми підійдуть для оформлення тропічних міксів, а лаконічні сріблясті шпажки від Lumian відмінно виглядатимуть у келиху з мартіні.

Коктейльні трубочки, шпажки, мішалки, а також інший барний інвентар можна придбати в мережі магазинів PROMASTER оптом та в роздріб. Шоуруми шукайте у Київі, Харкові та Дніпрі. Купити необхідне барне приладдя також можна на сайті promaster.ua з доставкою в будь-яку точку країни. Консультанти магазину зорієнтують різноманітність товарів, допоможуть підібрати необхідний комплект для вашого бару.

Можливо, вас також зацікавлять інші барні приладдя. Ознайомитись з каталогом можна тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER