Штопори, відкривалки, барні ножі

Позиції 1-20 з 35

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 35

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Барний інвентар: штопори, відкривалки та барні ножі

А ви знали, що існує близько 340 різновидів штопорів та відкривачок? У PROMASTER всіх варіацій цього інструменту немає, але є повний комплект тих, які потрібні професійному бармену та сомельє. Спростити завдання вибору та запропонувати лише те, що відповідає потребам клієнта – тут вважають справою честі.

У своїй роботі досвідчений бармен використовує безліч різних пристроїв та інструментів. Джіггери, стрейнери, шейкери, барні ложки та сквізери – цей перелік професійного інвентарю був би неповним без штопорів та відкриток.

Якими штопорами укомплектувати бар

У барі зазвичай використовують одночасно кілька видів таких інструментів. Завдання у всіх одне – відкоркувати пляшку, а ось механізм роботи, габарити, конструкція – різні.

В асортименті магазину «ПРОМАСТЕР» знайдете штопори та відкривалки, які точно мають бути в арсеналі вашого міксолога та сомельє.

  • Штопор сомельє. Він же – нарзанник. Вони можуть бути одно- та двоступінчастими, з обрізувачем для фольги і без нього. Ніж сомельє – найзручніший інструмент з погляду використання. Легкий, багатофункціональний, компактний. Нарзанник потрібний і бармену, і офіціантові.
  • Штопор важільний. Якщо використання нарзанника вимагає певних навичок, то з важільним штопором упорається навіть той, хто ніхто раніше не відкорковував пляшки. Конструктивно складається з гвинтового стрижня та двох рукояток. Таким зручно відкривати пляшки як із натуральною, так і синтетичною пробкою.
  • Настільний штопор. Такий інструмент потрібен у барі в тому випадку, коли необхідно швидко відкоркувати велику кількість пляшок. Дозволяє безпечно відкрити пляшки без особливих зусиль. Штопор надійно кріпиться до стільниці, що дуже зручно. Принцип дії і конструкція схожі з більш звичним штопором важеля: гвинтовий стрижень і 1 рукоятка.

Відкривачі, ножі, помпи для вина – незамінні деталі

Крім штопорів, бармен також використовує допоміжний інвентар, який значно спрощує роботу. Тому є сенс доукомплектувати бар такими інструментами: відкривання для пляшок, гейзери, помпи та барні ножі.

Відкривачі зазвичай роблять із міцної нержавіючої сталі, рукоять може бути декорована вінілом, щоб не ковзала в руці. Коли під рукою немає нарзанника, відкривачка – гідна альтернатива, хоч і не така багатофункціональна.

Вакуумні помпи для вина – обов'язковий атрибут. Якщо вино подаєте порційно, то дуже важливо подбати про те, щоб напій у пляшці не втратив свій смак та аромат. Помпа запобігає попаданню кисню в пляшку, що сповільнює процеси окислення. Отже, вино буде однаково ароматним та міцним до останньої краплі.

Всі ці інструменти ви можете придбати в магазині PROMASTER. Тут підходять до формування асортименту товарів для закладів HoReCa комплексно. А це означає, що, відвідавши магазин, ви зможете підібрати всі необхідні інструменти, обладнання, посуд, прилади та витратний матеріал за один раз. Товар магазин закуповує у виробників, яких цінують майстри ринку. Тому ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальний інвентар за хорошими цінами.

Купити все для бару можна у шоурумах чи безпосередньо на сайті. Стаціонарні магазини шукайте у Дніпрі, Києві, Львові та Харкові. Замовлення доставляють протягом двох днів до будь-якої точки країни. Покупка можлива оптом та в роздріб.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER