Барні щипці, пінцети

11 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

11 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Барний інвентар: барні щипці та пінцети

Набір інструментів професійного бармена не менш різноманітний, ніж у ювеліра. Щипці для льоду, кілька видів пінцетів – без цього в барній справі ніяк не обійтися. У PROMASTER точно знають, що потрібно майстру барної справи, щоб творити. Підберіть барне приладдя тут. Лише професійні інструменти від провідних брендів за приємними цінами.

Крім шейкерів, стрейнерів, барних ложок та джиггерів до переліку обов'язкових та незамінних інструментів в арсеналі бармена входять різні щипці та пінцети. Створення коктейлю – справа тонка, вимагає точної координації дій, тому без цих нехитрих пристроїв не обійтися. Досвідчений міксолог в комплекті може мати до 5 типів пінцетів для виконання різних завдань.

У магазині «ПРОМАЙСТЕР» знайдете великий асортимент щипців та пінцетів від таких виробників, як Winco, Co-Rect, Capco, Lumian. Ці бренди добре знайомі професійним міксологам та цінуються за стиль, якість та надійність інструментів.

Хороший інструмент – якісна робота

До інструментів, які використовують у роботі, міксологи висувають особливі вимоги. Вони повинні бути не тільки стильними та зручними, але й надійними. Тому більшість барних пристроїв виробляють із міцної нержавіючої сталі, міді, латуні або навіть срібла.

Відкриваючи бар, подбайте про те, щоб він був укомплектований щипцями різних форматів:

Конструкція з широкими лапками таких щипців дозволяє використовувати їх для різних завдань: перекласти лід у келих, фрукти в сквізер, цукор і таке інше. У барі такий інструмент є обов'язковим, адже дотримання гігієни в роботі з продуктами – головне правило.

Корпус пінцету трохи вигнутий, завдяки чому їм зручно викладати інгредієнти, елементи декору.

Такі щипці використовують виключно для цукру. Лапки щипців повторюють грані кубика цукру, завдяки чому ними зручно користуватися.

Для льоду зазвичай використовують щипці із широкими захватами. Така форма дозволяє надійно зафіксувати кубик льоду та перекласти його в келих або шейкер.

Купити комплект барних щипців та пінцетів ви можете на сайті магазину PROMASTER або у шоурумах у Києві, Дніпрі та Харкові. Консультанти допоможуть підібрати оптимальний набір барного приладдя, зорієнтують у брендах і навіть проведуть майстер-клас з використання. Замовлення можуть доставити протягом двох днів до будь-якої точки країни. Придбати необхідні інструменти для бару можна оптом та в роздріб.

З повним асортиментом барного інвентарю можна ознайомитись тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER