Барні ложки

17 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

17 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Барний інвентар: барні ложки та ножі

Барна ложка – один із найпотрібніших інструментів в арсеналі бармена. Приготувати шаруватий коктейль, розставити акценти в декорі або змішати інгредієнти без нього не вдасться. Підберіть ложки для коктейлів та ножі для бару в магазині PROMASTER. Тут знайдете все, що потрібне міксологу для роботи.

Змішати, відміряти кількість інгредієнтів, прикрасити коктейль – усі ці завдання професійні бармени вирішують за допомогою нехитрого інструменту – барної ложки. Вона входить в обов'язковий набір барного приладдя, і замінити її будь-яким іншим предметом вкрай складно. У ложки для коктейлів багато амплуа: вона може бути різною за формою та конструктивними особливостями. В ідеалі, досвідчений бармен має мати кілька варіацій цього інструменту.

Барні ложки: короткий гід

Основне завдання барної ложки – змішування інгредієнтів коктейлю у скляній суміші. З розвитком барної культури ці пристрої придбали безліч додаткових конструктивних елементів, які розширили спектр їх функцій.

Основна частина ложки - це, власне, сама ложка ємністю 5 мілілітрів. Її використовують для того, щоб максимально точно відміряти кількість пюреподібних компонентів міксу або густих лікерів. А ось друга частина інструменту може змінюватись. Від того, що саме розташоване на іншому кінці ложки, залежить їхня класифікація.

  • Ложка Сакит – барна ложка з виделкою. Названа так на честь англійського десерту із фруктів, який їли саме такою ложкою. На ручці інструмента розташована вилка. Таку ложку використовують для роботи зі шматочками фруктів, лимоном чи іншими елементами декору коктейлів.
  • Барна ложка з мадлером. Ложка такої конструкції прийшла до барної субкультури з аптечної справи. Фармацевти використовували її для подрібнення компонентів та точного виміру їх кількості. Бармени, як і аптекарі, використовують її для точного дотримання пропорцій. Мадлер також потрібен для приготування шаруватих коктейлів. А кручена ручка точно спрямовує потік рідин, допомагаючи створити ідеальний шар.
  • Ложка для абсенту.Зовні вона мало схожа на ложку, скоріше – на совок чи лопатку із візерунчастою перфорацією. Така конструкція продумана до деталей, кожна деталь відіграє свою роль. Інструмент незамінний у класичному ритуалі приготування абсенту. Завдання – розчинити цукор у гіркому напої.

Барні інструменти: що ще потрібно бармену

Крім ложок для коктейлів, до переліку інструментів міксолога-професіонала включені ножі для бару. Вони також відрізняються по конструкції та завданням. Ніж бармена з рядом отворів на кінці призначений для красивої нарізки цитрусової цедри для декорування коктейлю.

Також у роботі міксолог використовує невеликий барний ніж із вилкою на кінчику вістря. Така конструкція дуже зручна у роботі з фруктами.

Купити ложки для бару, а також інший барний інвентар можна в мережі магазинів PROMASTER оптом та в роздріб. Шоуруми шукайте у Дніпрі, Харкові, Києві та Львові. Підібрати набір інструментів для міксолога можна також на сайті promaster.ua. Замовлення буде доставлено протягом 2 днів. Якщо підбираєте барний інвентар самостійно, без майстра, який працюватиме з ним – не проблема. Досвідчені консультанти допоможуть зорієнтуватися в асортименті товару, проведуть екскурс брендами та підберуть оптимальний комплект барних пристроїв.

Додатковий барний інвентар шукайте тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER