Туалетний папір та накладки

Позиції 1-20 з 52

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 52

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Туалетний папір та накладки

У громадському закладі гігієна – основа всього. Особливо, якщо йдеться про порядок та чистоту у вбиральнях. Туалети – місця загального користування, тому тут дуже важливо подбати про індивідуальні засоби гігієни, туалетний папір та накладки на унітаз. Підібрати все це можна у магазині PROMASTER. Тут ви знайдете повний гігієнічний комплекс за приємними цінами та з доставкою по Україні.

За результатами дослідження, проведеного в США, приблизно 70% опитаних заявили, що погано прибрана туалетна кімната в ресторані стала причиною їхньої відмови відвідувати це місце надалі. Сучасні відвідувачі в нашій країні висувають такі ж підвищені вимоги до чистоти та гігієни вбиралень. Тому так важливо забезпечити їх усіма необхідними гігієнічними засобами.

Туалетний папір

Білий туалетний папір – стандарт у ресторанному бізнесі середнього та преміум-сегменту. Для виробництва використовують 100% целюлозу – матеріал, який має підвищений коефіцієнт міцності та м'якості. Рулон туалетного паперу для закладу з великим потоком відвідувачів зазвичай розрахований на 850-900 відривів. Сам папір може бути одно-, дво- або тришаровим. Для вбиралень ресторанів оптимальний варіант – папір у два шари.

Підбираючи гігієнічну продукцію для свого закладу, віддайте перевагу професійним брендам, наприклад, туалетному папері Grite.

Більш зручним у використанні вважається варіант туалетного паперу листового. Якщо віддали перевагу йому, зверніть увагу на туалетний папір Tork.

Міні туалетний папір –продукт, який найбільше підходить готелям, ніж ресторанам з більшим потоком відвідувачів. Рулони на 200 метрів – оптимальне рішення для ванних кімнат готельних номерів.

Гігієнічні накладки на унітаз

Наявність одноразових накладок на унітаз – ознака піклування відвідувачів. Гігієнічні накладки на унітаз роблять із спеціально обробленого паперу, який легко розчиняється у воді. Ця властивість дає відразу дві переваги: відвідувачу не потрібно викидати накладку самостійно, досить просто спустити в унітаз; технічному персоналу не потрібно витрачати час на додаткове прибирання та винесення сміття.

Додатково вам необхідно придбати спеціальні власники та диспенсери для паперових рушників, накладок та туалетного паперу.

Купити туалетний папір оптом та в роздріб можна у шоурумах мережі «ПРОМАЙСТЕР» у Київі, Дніпрі, Харкові. Також замовити всю необхідну гігієнічну продукцію можна онлайн із доставкою по Україні.

Консультанти допоможуть розрахувати необхідну кількість туалетного паперу та накладок, виходячи з відвідуваності вашого ресторану. Для великих покупців та постійних клієнтів діють особливі умови покупки. Щоб дізнатися про це детальніше, замовте зворотний дзвінок.

З повним асортиментом товарів для клінінгу та гігієни можна ознайомитись тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER