Засоби для прання

Позиції 1-20 з 54

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 54

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Засоби для прання

Чистота та гігієна – одна з основних складових формування репутації закладу. Щоб зберегти її чистою, необхідно ретельно підбирати засоби для прання і миючі рідини. У магазині PROMASTER ви знайдете професійну побутову хімію від виробника за вигідними цінами та з доставкою по Україні.

Чиста постільна білизна, рушники, скатертини та уніформа персоналу – те, що вказує відвідувачам на високий статус закладу та якість його сервісу. Тому так важливо подбати про те, щоб у запасі завжди були професійні миючі засоби для прання.

Пральні порошки та рідини

Кошти для прання білизни – стаття витрат, якій варто приділити особливу увагу. Навіть якщо ваш стандарт – тільки біла однотонна білизна і скатертини, вам знадобиться кілька видів прального порошку:

  • Засоби для прання одягу

Для догляду за одягом персоналу та гостей готелю потрібні м'які та водночас ефективні пральні засоби. Такі характеристики мають шампуні для прання одягу. Формула кожного засобу відрізняється залежно від типу тканини, котрому воно призначене. Миючі засоби для темних речей у складі містять речовини, що захищають колір від вимивання. Шампуні для білого з кисневими відбілюючими комплексами дбайливо подбають про білі речі. Вибирати краще рідкі засоби для прання – вони краще розчиняються у воді, не залишають мильних розлучень на одязі та не ушкоджують волокна тканини у процесі прання.

  • Засоби для прання кольорової білизни

Якщо у вашому закладі є білизна не тільки білого, але будь-якого іншого пастельного відтінку, прати його універсальним порошком не варто. Краще вибрати засоби для прання кольорового. Їхня формула містить речовини, які утримують колір у волокнах.

  • Порошки для білої білизни

В цьому випадку краще вибирати концентровані засоби для прання. Витрата порошків для білого набагато більша, ніж для інших речей. А концентрати використовуються досить ощадливо. У складі порошків для білого є відбілюючий комплекс речовин, але для посилення ефекту ви можете скомбінувати його зі спеціальним професійним відбілювачем.

Кондиціонери, відбілювачі, засоби для виведення плям

Крім порошків і шампунів для прання, в готелі та ресторані будуть корисні допоміжні засоби – засоби для виведення плям, відбілювачі і кондиціонери для білизни.

Відбілювачі краще вибирати ті, що не містять хлору. Активна відбілююча речовина в них – кисень. Він ефективно відбілює волокна тканини і не стоншує їх. Звичайна білизна не підходить для синтетичних та змішаних тканин, її можна використовувати для щільної бавовни або льону.

Засоби для виведення плям існують для двох типів білизни: білої та кольорової. Для білого частіше використовують засоби для виведення плям з кисневим комплексом. Для кольорового – на основі синтетичних масел.

Також перелік засобів для прання та догляду за речами варто доповнити підкрохмалювачем, з яким постільна та скатертини виглядатимуть доглянутішою. Для довговічної служби пральних машин варто подбати про наявність засобів від накипу та пом'якшувачів для води.

Купити засоби для прання та догляду за речами можна оптом та в роздріб з доставкою по Україні. Для великих покупців та постійних клієнтів у магазині діють особливі умови оплати та доставки. Щоб дізнатися про них більше, замовте зворотний дзвінок.

Замовлення можна оформити онлайн, або в одному з шоурумів мережі, які представлені в Дніпрі, Київі та Харкові.

Можливо, вас також зацікавлять інші товари для гігієни та клінінгу.

© 2022 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER