Освіжувачі повітря

Позиції 1-20 з 23

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 23

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Чистота та приємний аромат у приміщеннях – один із головних показників сервісу високого рівня у ресторані, кафе чи готелі. Забезпечити необхідну атмосферу допоможуть освіжувачі повітря. Підберіть їх у магазині PROMASTER.

Освіжувачі повітря – невід'ємний елемент інтер'єру будь-якого закладу із великим потоком відвідувачів – ресторан, готель, офісний центр. Найчастіше їх використовують у вбиральнях, де свіжість повітря є показником чистоти та гігієни. Деякі аерозольні освіжувачі повітря не тільки поширюють приємний аромат у приміщенні, але й нейтралізують неприємні запахи, знезаражують повітря.

Освіжувачі повітря можуть бути кількох типів:

  • Автоматичні освіжувачі повітря

Конструктивно вони складаються з двох елементів: власне, балончик із спреєм та диспенсер на акумуляторах, куди цей балончик поміщається. Механізм роботи також простий – у задані проміжки часу диспенсер автоматично розпилюватиме освіжувач у повітрі. Освіжувач повітря air wick – представник таких аерозолів. Залежно від типу та потужності диспенсера, освіжувач може поширюватися на площу до 40 кв.

  • Аерозольний освіжувач повітря

Такі виробляють у звичайних балончиках, не призначених для диспенсерів. Вибираючи такий аерозоль, зверніть увагу на розмір крапель. В ідеалі пульверизатор повинен розбризкувати рідину дуже дрібно, створюючи майже невагому хмару. Якщо краплі більші, є ризик, що вони потраплять на одяг відвідувачів і залишать на ньому плями. Приклад таких – освіжувач повітря Glade.

  • Освіжувачі-дифузори

Такі освіжувачі використовують для ароматизації повітря у холах, конференц-залах та готельних номерах, рідше – у вбиральнях. Такі освіжувачі не розбризкуються. Як освіжувач - маслянистий парфум, який повільно випаровується через дерев'яні палички, занурені в нього.

Для туалетів, а також у залах для курців краще використовувати автоматичні освіжувачі повітря подвійної дії. У складі формули спрею – два типи молекул: ароматизатора та нейтралізатора. Спочатку молекули нейтралізатора захоплюють неприємні запахи та усувають їх із повітря. Потім молекули ароматизатора освіжають повітря.

Купити освіжувачі повітря ви можете у шоурумах мережі «ПРОМАЙСТЕР» у Київі, Дніпрі та Харкові. Замовити аерозолі для туалетів можна також онлайн з доставкою по Україні.

Досвідчені консультанти допоможуть підібрати аерозольні освіжувачі з огляду на розміри та особливості вашого приміщення. Придбати продукцію можна оптом та в роздріб з доставкою по Україні. Для великих та постійних клієнтів діє гнучка система оплати та особливі умови доставки. Дізнайтесь детальніше, замовивши зворотний дзвінок.

Можливо, вас також зацікавлять інші товари для клінінгу та гігієни.

© 2022 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER