Мило

Позиції 1-20 з 22

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 22

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Мило

Побутова хімія – одна з основних статей видатків у закладі ресторанно-готельного бізнесу. Для прибирання, прання та підтримки гігієни використовується чимало різноманітних миючих засобів: господарське мило, рідке мило для тіла, крем-мило. Придбати всі види миючих рідин ви можете у магазині PROMASTER.

Крем-мило для закладів HoReCa: вимоги та стандарти

Ресторатори та готельєри висувають особливі вимоги до мила та інших гігієнічних засобів, які використовуються у їхньому закладі. Вони мають бути безпечними та чистими. Під «чистими» варто розуміти відсутність у складі агресивних речовин, здатних завдати шкоди організму людини.

Чого не повинно бути у складі:

  • фосфати
  • фенол
  • формальдегід
  • заборонені барвники та ароматизатори

Що має бути у складі рідкого крем-мила:

  • дистильована вода в основі
  • гліцерин
  • натуральні або м'які синтетичні ПАВи
  • зволожуючі компоненти
  • натуральні ароматичні віддушки

Рідке мило: чим забезпечити ресторан

Магазин «ПРОМАЙСТЕР» співпрацює з виробниками безпосередньо та ретельно перевіряє сертифікати якості кожної позиції. Тому, купуючи мило та іншу побутову хімію тут, ви можете бути впевнені у їхній безпеці.

Мило для ресторанів та готелів буває двох форматів: рідке (або пінне) та шматкове. За стандартами, що діють у сегменті HoReCa, рідке мило – найбільш прийнятний та гігієнічний варіант.

Кускове туалетне мило – чудове рішення для індивідуальних наборів мильного приладдя в готелях. Також для цих цілей підійде рідке крем-мило з дозатором в упаковках по 500 мілілітрів.

Мило для заправки в диспенсери краще купувати великими партіями. Наприклад, рідке мило в каністрах 5 літрів. Такий формат призначений для наповнення дозаторів наливного типу та дає можливість закупити запас мила на тривалий період, заощадити бюджет на логістику.

Мило-піна 5 літрів призначений для наповнення спеціальних диспенсерів, у тому числі сенсорних. Випускається в каністрах із зручною лійкою. Така конструкція упаковки дозволяє швидко та без втрат наповнити дозатор.

Купити мило оптом та в роздріб можна у мережі магазинів «ПРОМАСТЕР» у Києві, Львові, Харкові та Дніпрі. Також замовити всі необхідні види мила в упаковках будь-яких форматів можна онлайн та з доставкою по Україні.

Консультанти допоможуть розрахувати необхідну кількість мила, виходячи з їхніх потреб та відвідуваності вашого закладу.

Для великих покупців та постійних клієнтів діють особливі умови оплати. Детальніше про це можна дізнатися, замовивши зворотний дзвінок.

З повним асортиментом товарів для клінінгу та гігієни можна ознайомитись тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER