Миючі засоби

Позиції 1-20 з 119

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 119

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Миючі засоби

У закладах сегменту HoReCa існують певні правила збирання приміщень. Це ціла технологія з різноманітними алгоритмами дій, застосуванням професійних інструментів та миючих засобів. Підібрати спеціалізовану побутову хімію можна у магазині PROMASTER. Тут знайдете ефективні миючі засоби оптом та в роздріб за вигідними цінами.

Професійний клінінг сьогодні – окрема галузь зі своїми підходами та жорсткими стандартами. Ці стандарти поширюються і вибір миючих засобів для прибирання.

Професійні миючі засоби: особливості

Великий потік відвідувачів + дорогі оздоблювальні матеріали, сантехніка та меблі – це два ключові фактори, які впливають на вибір засобів для професійного клінінгу. Спеціалізована побутова хімія має бути ефективною, щоб справлятися зі складними завданнями та регулярними забрудненнями. У той же час вона повинна бути безпечною для різних покриттів, щоб не пошкодити їх.

Ось основні характеристики, якими повинні мати професійні миючі засоби:

  • Прицільна дія

Виробники спеціалізованої побутової хімії воліють виробляти засоби для чищення, дія яких спрямована на конкретне завдання. Тобто якщо це засіб для чищення нагару та кіптяви, то концентрація активних хімічних речовин, які розчиняють застарілий жир і гар, у ньому буде максимальною. Універсальні миючі засоби якщо і є в лінійці продукції, то їх завдання - підтримує проміжне прибирання.

  • Ефективна робота та безпечна дія на поверхні

Формула синтетичних миючих засобів створена таким чином, щоб забезпечити максимальну ефективність усунення забруднень, але при цьому абсолютно дбайливий вплив на поверхні. Засіб для чищення нержавіючої сталі бездоганно відчистить бруд, жир та розлучення, але при цьому не залишить на сталевій поверхні ні подряпин, ні потертостей. Засіб для чищення душових кабін добре впорається з мильним нальотом, вапняковими відкладеннями, але при цьому не зашкодить досить крихку полімерну поверхню.

  • Економне пакування

Професійна побутова хімія виробляється у ємностях великого обсягу та у формі концентрату. Це продуманий хід, адже миючі засоби в ресторанах і готелях витрачаються швидко, а упаковка, як відомо, становить приблизно третину від загальної вартості. Концентрат зручний тим, що його можна розбавляти у пропорціях, необхідних для чищення забруднень різної складності.

Миючі засоби: чим забезпечити техперсонал

Вся професійна побутова хімія поділяється на три типи:

  1. Нейтральна, у роботі з якою не потрібен спеціальний захист рук (миючі засоби для посуду)
  2. Кислотна, коли потрібний посилений захист рук, дихальних шляхів та очей (засоби для чищення труб, рідини для чищення сифонів)
  3. Лужна, працюючи з якою варто захистити руки звичайними латексними рукавичками (засіб для миття грилів, плит та термокамер)

Така різноманітність пояснюється тим, що різні типи забруднень потребують різних підходів до очищення. Жир і гар краще прибирає луг, органічні забруднення стічних труб прибере тільки кислота, а для миття посуду потрібно безпечний рідкий миючий засіб зі щадними ПАР.

Якщо у ресторані використовуєте посудомийні машини, вам знадобляться спеціальні засоби для них:

Купити професійні миючі засоби від найкращих виробників побутової хімії ви можете у мережі магазинів «ПРОМАСТЕР» у Дніпрі, Харкові та Київі. Також замовити всі необхідні засоби для прибирання можна онлайн з доставкою по Україні.

Досвідчені консультанти допоможуть розібратися в характеристиках миючих засобів та підібрати необхідні саме вашому закладу.

Для великих та постійних покупців діє особливі умови оплати та доставки. Детальніше про це можна дізнатися, замовивши зворотний дзвінок.

Можливо, вас також зацікавлять інші товари для клінінгу та гігієни.

© 2022 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER