Диспенсери

Позиції 1-20 з 85

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 85

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Диспенсери

Диспенсери – пристрої, які допоможуть упорядкувати простір у вбиральнях, обідніх залах та на кухні ресторану. Настінні та настільні диспенсери також дозволяють захистити їх вміст від забруднень і дотримуватися цим санітарних норм. Підберіть ці пристрої у магазині PROMASTER.

Диспенсери - загальна назва для пристроїв-дозаторів. У закладах готельно-ресторанного бізнесу їх використовують для подачі гігієнічних засобів: серветок, рушників, мила, миючого засобу.

Використання таких дозаторів дає рестораторам та готельєрам цілу низку переваг:

  • Можливість точно розрахувати витрати гігієнічних коштів, отже, точніше надалі планувати бюджет.
  • Розумно використовувати простір у вбиральнях, на кухні, в обідній зоні.
  • Підтримувати високі стандарти якості сервісу та дотримуватись норм гігієни.
  • Спростити процес прибирання приміщень для персоналу, скоротити час, витрачений на технічні перерви.
  • Досягти естетики в інтер'єрі.

Моделі та типи пристроїв відрізняються між собою за рядом параметрів: призначення, принцип роботи, розміри, форма, матеріал корпусу, тип завантаження та особливості установки та багато іншого.

Диспенсери для вбиралень

Найчастіше їх встановлюють у туалетних кімнатах готельних номерів та закладів громадського харчування. Стандартний набір пристроїв для вбиральні ресторану або кафе буде виглядати приблизно так:

Дозатор мила може бути наливним або картриджним. У першому випадку рідке мило наливається безпосередньо в резервуар, у другому – усередину міститься поліетиленовий змінний картридж. Який із них вибрати, залежить від ваших уподобань. Диспенсери для мила також можуть бути автоматичними, тобто працюють безконтактно. Заправляються вони або милом, або рідиною, що піниться.

Ці пристрої бувають двох типів, залежно від паперу, який у них завантажують: великі круглі навісні диспенсери для рулонів або прямокутні настінні пристрої для листового паперу.

Можна вибрати простий диспенсер для листових паперових рушників, а можна обладнати вбиральню за останнім словом техніки та встановити безконтактні дозатори.. Автоматичний дозатор для паперових рушників забезпечений дуже чутливими сенсорними елементами, які реагують на рух рук та запускають механізм видачі рушника.

Зазвичай вони кріпляться на стіну за унітазом.

У туалеті також не зайвим будуть диспенсери для аерозольних освіжувачів повітря. Також можна встановити спеціальні диспенсери для серветок для обличчя.

Диспенсери для кухні та обідньої зали

В обідній зоні ресторану найчастіше використовують настільні диспенсери для серветок. Часто в закладах відвідувачам також надається можливість продезінфікувати руки перед обідом. Для цього встановлюють спеціальні диспенсери для дезінфікуючого засобу.

На кухні вам знадобляться:

  • Диспенсер Tork для миючого засобу
  • Диспенсер для паперових рушників
  • Тримач для протирочного паперу
  • Диспенсер для латексних та поліетиленових рукавичок
  • Диспенсер для води

Купити диспенсери ви можете у шоурумах мережі «ПРОМАСТЕР» у Київі, Дніпрі, Харкові. Також замовити необхідні пристрої-дозатори можна онлайн з доставкою прямо у ваш ресторан або готель.

Досвідчені консультанти допоможуть зорієнтуватися у брендах, технічних характеристиках диспенсерів та проконсультують у питаннях монтажу.

Придбати товари для гігієни можна оптом та в роздріб. Для оптових та постійних покупців діють особливі умови оплати. Подробиці можна дізнатися, замовивши зворотний дзвінок.

Можливо, вас також зацікавлять інші товари для клінінгу та гігієни.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER