Дезінфікуючі засоби

Позиції 1-20 з 25

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 25

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Дезінфікуючі засоби

У закладах громадського харчування та готелях чистота та гігієна дуже важливі. Відомо, що миючі та дезінфікуючі засоби – одна з основних статей витрат. Підберіть побутову хімію для прибирання та дезінфекції у PROMASTER. Тут знайдете професійні засоби від виробників за найвигіднішими цінами.

У готельно-ресторанному бізнесі існують певні вимоги до антисептиків та дезінфікуючих засобів. Для обробки різних приміщень та поверхонь використовують виключно професійну побутову хімію, розроблену за особливою технологією та рецептурою. Від звичайних миючих засобів вона відрізняється за низкою параметрів:

 • Консистенція. Професійна побутова хімія виготовляється у форматі рідин-концентратів, які необхідно розбавляти у необхідних пропорціях. Це дозволяє використовувати засіб більш економно.
 • Прицільна дія. Сучасні дезінфікуючі засоби мають вузькоспрямовану дію, тому вони набагато ефективніше справляються зі складними завданнями.
 • Більш концентрована формула. Щоб забезпечити високу ефективність засобу, виробники включають до складу активні речовини більш високої концентрації, ніж у звичайній побутовій хімії для домашнього використання.
 • Великий обсяг упаковки. Дезінфікуючий засіб для приміщень розливають у великі каністри та бутлі об'ємом 3-5 літрів у середньому. Це дозволяє рестораторам та готельєрам закуповувати хімію відразу великими партіями, скорочуючи витрати на додаткову закупівлю та доставку.

Миючі та дезінфікуючі засоби: базовий комплект

Побутову хімію, яку необхідно забезпечити заклад із великим потоком відвідувачів, можна умовно поділити на три типи:

 1. Дезінфікуючі засоби для санвузлів

Прибирання в туалетах закладів з великою кількістю відвідувачів необхідно проводити не менше двох-трьох разів на день. І засоби, які для цього використовують, повинні мати сильні дезінфікуючі та антисептичні властивості. Що вам знадобиться:

 • Хлорантоїн –хлорсодержащий дезінфікуючий засіб, виробляється у форматі порошку і призначений для очищення та знезараження різних поверхонь: дерева, пластику, кахлю та металу. Цей універсальний дезінфікуючий засіб справляється з різними видами забруднень, легко змивається водою та не залишає слідів на поверхні.
 • Засоби для збирання унітазів –можуть бути як хлорсодержащими, так і навпаки. Виробляються у формі густого концентрованого гелю та рідини. Для підтримки чистоти та стерильності використовують засоби у компактних диспенсерах, які кріпляться до обідка унітазу.
 1. Дезінфікуючі засоби для рук

Рідини з сильними антисептичними властивостями – незамінні в салонах краси, медичних закладах та ресторанах, де гігієна дуже важлива. Що вам знадобиться:

 • Стериліум – дезінфекційний засіб 5 л. Відмінно знезаражує, знищує бактерії.
 • Санітарний гель для диспенсера – антисептик та дезінфікуючий засіб. Густа гелева текстура дозволяє витрачати засіб набагато економніше, ніж рідина для обробки рук.
 1. Дезінфікуючі засоби для приміщень

У цю категорію входять засоби обробки різних типів поверхонь. Базовий комплект може складатися з таких засобів:

Купити дезінфікуючі та антисептичні засоби від виробника ви можете у мережі магазинів «ПРОМАСТЕР» у Київі, Дніпрі, Харкові. Також замовити необхідний комплект професійної побутової хімії можна в Інтернеті з доставкою по Україні.

Досвідчені консультанти допоможуть зорієнтуватися у брендах, характеристиках засобів та підібрати побутову хімію з урахуванням потреб вашого закладу.

Придбати засоби для збирання та дезінфекції можна оптом та в роздріб. Для великих та постійних покупців діють особливі умови оплати та доставки. Детальніше про це можна дізнатися, замовивши зворотний дзвінок.

Можливо, вас також зацікавлять інші засоби для клінінгу та гігієни.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER