Клінінг та гігієна

Позиції 1-20 з 876

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 876

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Клінінг та гігієна

Чиста репутація - це коли в закладі не тільки смачно готують, а й суворо дотримуються правил гігієни. У ресторанно-готельному бізнесі чистота та порядок – речі, на яких тримається все: імідж, рейтинг та навіть статус. Підберіть професійні засоби для прибирання приміщень у «ПРОМАЙСТЕР». Тут знайдете все, що потрібно: від баків для сміття до освіжувачів повітря.

Чистота та гігієна у закладах громадського харчування та готелях – питання пріоритетне. І справа не тільки в тому, що пляма на скатертині чи відбитки пальців на тарілці можуть підмочити репутацію навіть найдорожчого та наймоднішого закладу. Від дотримання санітарно-гігієнічних стандартів безпосередньо залежить здоров'я та безпека клієнтів. Щоб забезпечити потрібний рівень прибирання приміщень, вам, як власнику бізнесу, потрібно зробити дві речі: організувати спеціалізоване навчання персоналу та закупити інвентар та професійні миючі засоби для прибирання приміщень.

Реалізувати друге завдання вам допоможе «ПРОМАЙСТЕР». В асортименті магазину ви знайдете все необхідне, щоб забезпечити свій заклад професійними клінінговими засобами та інструментом за один візит. Тут зібрали товари для повсякденного та генерального прибирання: від серветок та туалетного паперу до сміттєвих баків та промислової побутової хімії.

Професійні засоби для збирання приміщень

Різноманітність побутової хімії, яка використовується у закладах ресторанно-готельного бізнесу, не обмежується лише засобом для миття підлоги, санвузлів та поліролі. Для підтримки безкомпромісної чистоти тут потрібні ефективні та вузькоспеціалізовані промислові миючі засоби. Вони здатні видалити будь-які забруднення та продезінфікувати поверхні.

В асортименті миючих засобів представлені рідини різного призначення: для миття посуду, чищення килимів, усунення накипу та іржі, очищення труб від засоров. А також засоби для миття духових шаф та витяжок, спеціальні спреї для чищення нержавіючої сталі, рідини для миття керамічних покриттів та інші.

Порошки для білої та кольорової білизни, засоби для виведення плям, кондиціонери та пом'якшувачі води, шампуні для делікатних речей та відбілювачі – без усіх цих засобів в готелі або ресторані не обійтися.

Антисептики та концентровані рідини для дезінфекції приміщень – те, що обов'язково має бути в наявності будь-якого закладу громадського харчування чи готелю. У відповідному каталозі зібрано хімію для прибирання санвузлів, кухонь та підсобних приміщень. Тут також знайдете настінні диспенсери із розведеним антисептиком для рук.

Інвентар для генерального прибирання

Навіть якщо всі приміщення в готелі або ресторані прибирають у кілька змін щодня, генеральне прибирання раз на три дні обов'язкове. Для цього вам знадобиться спеціальний інвентар для генерального збирання. А саме:

Крім підбору ефективної та безпечної побутової хімії, а також грамотного її використання, важливо також маркувати пристрої для збирання. Маркування інвентарю для генерального прибирання допоможе уникнути використання ганчірок та швабр для санвузлів у процесі збирання кухонних приміщень. І навпаки.

Підберіть засоби для збирання та дезінфекції у магазині PROMASTER. Замовлення можна оформити оптом та в роздріб безпосередньо на сайті або у шоурумах. Шукайте їх у Дніпрі, Харкові та Києві. Покупки доставлять протягом двох діб. Досвідчені консультанти допоможуть зорієнтуватися в продукції та скласти оптимальне замовлення.

Можливо, вас також зацікавлять одноразові рукавички та спецодяг.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER