Упаковка для кондитерських виробів

16 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

16 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Упаковка для кондитерських виробів

Десерти – свого роду шедеври і їм потрібне відповідне оформлення. Підберіть упаковку для кондитерських виробів у магазині PROMASTER. Тут запропонують коробки різних форматів для різних десертів і нанесуть ваш логотип, якщо потрібно.

Для будь-якої кондитерської, булочної або кафетерії з власною випічкою торгівля на виніс – додаткове джерело доходу. Якщо відвідувачам подобаються ваші десерти, вони неодмінно захочуть купити кілька улюблених ласощів із собою. І ви маєте бути до цього готові. Щоб відповідати очікуванням покупців, подбайте про кондитерську упаковку для вашої продукції.

Упаковки для тортів, коробки для макарун, упаковка для тістечок, пакети для цукерок або печива – що саме з цього переліку вам знадобиться залежить від асортименту продукції.

Упаковка для тортів

Торти – найтендітніший і найскладніший з погляду транспортування продукт. Щоб доставити його з пекарні до місця призначення, не порушивши цілісності конструкції та не пошкодивши декору, потрібна спеціальна упаковка. Міцна основа та жорсткий каркас купола – характеристики, які слід враховувати насамперед.

Упаковка для торта може бути двох типів:

  • Пластикова упаковка для торта,яка конструктивно складається з піддону та прозорої кришки у вигляді бані. Виробляють такі коробки із харчового пластику, тому він абсолютно безпечний для здоров'я і не виділяє токсини. Запах у матеріалу нейтральний, тому можете бути впевнені, що торт не вбере сторонні запахи. Перевага пластикової упаковки в тому, що виріб в ній має привабливий вигляд і можна розглянути декор крізь прозорий купол.

Пластиковий піддон досить міцний, але його краще посилити за допомогою спеціальної підкладки під торт.

  • Картонна коробка для торта –більш екологічний спосіб упакувати десерт. Бокси виробляють із дуже щільного картону. Це робить всю конструкцію досить жорсткою, а значить – надійною щодо захисту торта від пошкоджень. Картонна упаковка для кондитерських виробів цінується споживачами через те, що виглядає стильно і не шкодить навколишньому середовищу.

Упаковка для тістечок

Тістечка, печиво та цукерки ручної роботи – те, що люблять купувати на виніс чи замовляти з доставкою найбільше. І оскільки купують їх не стільки для себе, скільки з нагоди – упаковка має відповідати.

  • Упаковка для макарун. Цей легкий та ніжний десерт досить крихкий, тому упаковка має бути не тільки красивою, а й надійною. Віддайте перевагу довгим прямокутним боксам із щільного картону. Матеріал добре тримає форму та захищає тістечка від пошкоджень.
  • Бокси для тістечок формою абсолютно різноманітні. Це можуть бути звичайні коробки з кришками у вигляді скриньки або скриньки. Важливо не так оформлення, як міцність конструкції.

У PROMASTER представлено широкий асортимент упаковки для кондитерських виробів різних форматів. Магазин безпосередньо співпрацює з виробниками, тому можете бути впевнені в тому, що купите якісний та оригінальний товар за оптимальними цінами. Шоуруми можна знайти у Києві, Дніпрі, Харкові та Львові. Замовлення можна оформити онлайн. Покупки доставляють упродовж 2 днів. Консультанти допоможуть зорієнтуватися в асортименті, цінах, правильно скласти замовлення.

Тут підходять до питання постачання закладів сегменту HoReCa комплексно. Відвідавши магазин, ви зможете купити все необхідне від пергаменту для запікання до упаковки за один візит.

Ознайомитись з повним асортиментом товарів для кондитерських та пекарень можна тут.

© 2022 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER