Склоподібний посуд

Позиції 1-20 з 79

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 79

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Склоподібний посуд: ідеальне обрамлення для вишуканих десертів

Вишуканою закускою – вишукана презентація. Гарний одноразовий посуд з колекції PROMASTER – чудове рішення, коли потрібно подати страви на виїзному фуршеті елегантно та зі смаком.

Посуд зі склопластику для фуршетів та кейтерингу

В організації урочистих застіль на виїзді обладнання та посуду відводиться ключова роль. Адже важливо не лише смачно приготувати, а й гарно подати. Використовувана для цього одноразовий посуд для десертів повинна підкреслювати естетичну красу самих ласощів, але при цьому бути лаконічною і не привертати уваги.

«ПРОМАЙСТЕР» зібрав продуману до найдрібніших деталей колекцію склопластикового посуду, яка враховує всі нюанси та потреби організації кейтеринга. Тут ви підберете все, що вам потрібно:

  • піали для десертів різних форматів: експериментуйте з формами, дивуйте та вражайте гостей ефектною подачею
  • склоподібні ложки для закусок: нехай ваші гості насолоджуються смаком, а не думають про те, як це з'їсти, не привертаючи уваги
  • коктейльні та винні келихи, склянки та шоти для напоїв: виконані зі склопластику, але виглядають дорого та розкішно

Посуд зі склопластику – безпечний для здоров'я. Вона не виділяє токсичних речовин, стійка до харчових кислот, тому можете бути впевнені – ніщо не зіпсує смаку ваших кулінарних шедеврів.

Склопластикові ємності для десертів – чудовий варіант для невеликих кафе з кавою та їжею на виніс.

Посуд для пікніка

Щоб гарантувати не лише гастрономічне, а й естетичне задоволення вашим близьким під час сімейного пікніка, без гарного та якісного одноразового посуду не обійтися. Звичайна пластикова варіант, який не варто використовувати, якщо в компанії є діти. Більш екологічний паперовий посуд – не завжди практичний. Склопластик у цьому випадку має очевидні переваги.

Зверніть увагу на барвисті тарілки та столові прилади, які сподобаються дітям. А також різноманітні аксесуари для декору закусок – шпажки, десертні ложки, креманки.

У мережі магазинів PROMASTER ви зможете підібрати все, що потрібне для першокласного оформлення фуршету. Оцініть широкий діапазон брендів та різноманітність товарів, відвідавши один із шоурумів у Київі, Дніпрі та Харкові. Здійснити замовлення можна також онлайн. Замовлення доставляються всією Україною протягом доби. Консультанти – експерти ресторанного бізнесу, тому ви завжди отримаєте вичерпну інформацію з будь-якого питання. Придбати товари в магазинах можна як оптом, так і в роздріб.

© 2022 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER