Шпажки, палички, зубочистки

Позиції 1-20 з 36

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 36

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Шпажки, палички та зубочистки для канапе та бургерів

Підкресліть естетику закусок, використовуючи аксесуари з колекції PROMASTER. Бамбукові шпажки та зубочистки – стильне доповнення до канапе, бургерів та десертів.

Кухня - це ідеально відпрацьована система. Все чітко – від першого до останнього етапу приготування страв. Підібрати інгредієнти, майстерно приготувати та елегантно подати – три ключові елементи досконалої страви. Різні шпажки, палички, зубочистки – інструменти для оформлення закусок, без яких не обійдеться жоден кухар.

Шпажки для бургерів

Правила гарного тону в ресторанах швидкого харчування мають на увазі відповідне оформлення страв. Бургери і стейки зазвичай подають зі шпажками, і їхнє призначення полягає не тільки в тому, щоб зафіксувати всі складові страви. Шпажки потрібні для того, щоб споживач міг перевірити ступінь прожарювання м'яса.

У колекції «ПРОМАЙСТЕР» ви зможете підібрати шпажки для бургерів, бамбукові зубочистки та дерев'яні палички тих форм та форматів, які відповідатимуть концепції вашого ресторану.

Бамбукові шпажки для шашликів

Тренд подавати грильоване м'ясо та овочі на дерев'яних шпажках виник у ресторанному бізнесі кілька років тому та актуальний досі. Такий формат подачі не лише данина естетиці, а й виконує цілком конкретну функцію. Овочеві або м'ясні шашлички, подані до столу безпосередньо на шпажці, довше зберігають свою температуру, смак та аромат. Крім того, бамбукова шпажка – це свого роду інгредієнт, адже в процесі приготування страва набуває ледве вловимої нотки деревного аромату.

Бамбукові палички також використовуються для маркування їжі. Їхня нейтральність по відношенню до харчових кислот, а також екологічність робить дерев'яні палички чудовим рішенням для впорядкування продуктів на кухні.

Пластикові шпажки для закусок

Використання шпажек для оформлення закусок та канапе – нетлінна класика. В організації виїзних фуршетів та кейтерингу важливо не лише смачно приготувати закуски, а й зробити їх зручними для споживання. У цьому випадку шпажки виконують виключно функціональну роль - скріпити всі компоненти закуски докупи і замінити столовий прилад.

Крім перерахованих аксесуарів для оформлення, у мережі магазинів PROMASTER ви також зможете придбати шпажки та зубочистки оптом та в роздріб. Консультанти – експерти у ресторанному бізнесі нададуть вичерпну інформацію з будь-якого питання та допоможуть оформити замовлення. Шоуруми мережі є у Харкові, Дніпрі та Київі, також можна купити зубочистки та шпажки в онлайн-магазині. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні.

© 2022 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER