Пластикові контейнери

Позиції 1-20 з 172

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 172

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Професійні пластикові контейнери у магазині Промайстер

  • Легкі, місткі та зручні
  • Відмінно підходять для зберігання круп та готових страв
  • Допомагають зберегти форму та смак продуктів
  • Підійдуть для магазинів та кухонь гастрономічних закладів

Форми та матеріали корпусу харчових контейнерів

Пластикові контейнери для їжі, представлені на сайті, мають трикутну, круглу, прямокутну та квадратну форми.

Полістирол та поліпропілен, з яких виготовляються одноразові контейнери, – сучасні матеріали, нешкідливі для здоров'я. Вони роблять пластикові харчові контейнери легкими, але водночас досить міцними.

Вирішити кілька завдань, купивши одноразові пластикові контейнери

Такий одноразовий посуд, як контейнери, створений для того, щоб зберігати форму та свіжість продуктів, страв, фруктів. І всі судини, що представлені на сайті, виконують свою основну функцію. Крім цього, контейнери компактні, тому за їх допомогою можна звільнити або заощадити місце в холодильнику, тумбочці або на поличці. Такі пластикові коробки також стануть ідеальним місцем для зберігання круп, спецій та приправ.

Надійність та герметичність

PROMASTER є найбільшим магазином ресторанного та професійного кухонного обладнання в Україні, тому турбота про безпеку всіх товарів, представлених в інтернет-магазині, є важливим аспектом роботи. Щоб залишатися впевненими у надійності продукції, магазин співпрацює лише з перевіреними постачальниками та компаніями, які працюють за європейськими стандартами.

Пластикові ємності, замовлені в Промастер, збережуть форму та смак будь-якої страви завдяки герметичній кришці. Скласти в контейнер можна як гарячу, і холодну їжу. Інноваційна технологія виконання такого одноразового посуду робить його нетоксичним та стійким до високих температур.

Пластикові контейнери - ідеальний варіант для роботи

Пластмасова тара стане оптимальним варіантом для шкільних та корпоративних їдалень, супермаркетів та невеликих магазинів, кафе та ресторанів. Салатники, контейнери та лотки для їжі можна використовувати для зберігання продуктів у холодильнику та порційного продажу на винос.

Замовлення контейнерів для продуктів

Придбати одноразові пластикові контейнери для їжі можна двома способами: зробити замовлення на сайті Промастер або купити відповідний товар оптом або в роздріб у шоурумах. Магазини відкриті у Київі, Дніпрі, Харкові.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER