Пакети

Позиції 1-20 з 148

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 148

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Одноразовий посуд: пакети

Зберегти свіжість продуктів, приготувати страви методом sous-vide, упаковати їжу на винос. Для цих завдань потрібні пакети – вакуумні, паперові, термо. Підберіть їх у PROMASTER. Тут знайдете всі необхідні види пакетів – від екологічних крафтових до стандартних фасувальних.

У роботі будь-якого бізнесу, який так чи інакше має справу з продуктами харчування, пакети – дрібниці, без яких не обійтися.

Вакуумні пакети

Вакуумні пакети для продуктів у ресторанному бізнесі – незамінні. Вакуумування - маленька хитрість досвідчених рестораторів, яка вирішує низку практичних завдань. У вакуумі продукти зберігаються довше, залишаються свіжими та корисними, займають менше місця у холодильних камерах, не вбирають сторонні аромати. Кухарі використовують вакуумні пакети для приготування страв за технологією sous-vide.

Для різних завдань потрібні різні вакуумні пакети:

  • Вакуумні пакети для заморожування. Такі виробляють із міцного ПВД (поліетилен високого тиску). Матеріал стійкий до механічних пошкоджень, не пропускає вологу та сторонні запахи. Для заморожування продуктів краще підходять вакуумні пакети зі струнним замком.Зіп пакети можна використати повторно, що скорочує витрати ресторану.
  • Пакети для вакууматора. Їх роблять із високоякісної тришарової полімерної плівки товщиною 70 мкм.
  • Вакуумні пакети для приготування. Полімерна плівка завтовшки 80 мкм підходить для термічної обробки. І хоча приготування у вакуумі передбачає низькотемпературний режим (не більше 50-60 ° С), далеко не всі пакети здатні витримати нагрівання.

Паперові пакети

Якщо займаєтеся доставкою обідів або продаєте їжу на виніс, паперові пакети вам знадобляться. Вони не лише виглядають стильно, а й екологічні. Що дуже важливо, коли справа стосується продуктів харчування.

Паперові пакети із ручками –для упаковки їжі на винос

Паперові пакети без ручок –стануть у нагоді в пекарнях для пакування хліба

Крафтові пакети – чудове рішення для подачі гамбургерів і тостів, вони добре зберігають температуру, в них не утворюється конденсат, не розкисають, якщо в них протікає соус.

В асортименті магазину ви знайдете паперові пакети для столових приладів, куточки для гамбургерів, пакети для подачі картоплі фрі.

Фасувальні пакети

Тонкі поліетиленові фасувальні пакети для продуктових магазинів та їдалень, які продають їжу на виніс. В ідеалі має бути кілька їх видів для різних продуктів:

PROMASTER – магазин для професійних кухарів, кондитерів, власників ресторанно-готельного бізнесу. Тут прийнято підходити до питання постачання комплексно, тому ви зможете купити всі необхідні пакети та інший витратний матеріал за один візит. Шоуруми шукайте у Дніпрі, Київі, Харкові та Львові. Замовлення можна оформити онлайн, в інтернет-магазині. Покупки доставлять протягом двох діб до будь-якого міста країни. Купити можна оптом та в роздріб. Якщо вам знадобиться допомога чи консультація – у магазині завжди є спеціалісти, які все розкажуть, покажуть та допоможуть сформувати замовлення.

З повним асортиментом одноразового посуду та упаковки можна ознайомитись тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER