Одноразові тарілки та супниці

Акції та знижки

Позиції 1-20 з 28

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 28

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Професійні одноразові тарілки та миски у магазині Промайстер

  • Великий вибір фактур
  • Сучасний дизайн та привабливий вигляд
  • Безпечні та міцні матеріали
  • Стійкість до високих температур та вологи
  • Ідеально підходять для нанесення логотипу чи малюнку

Стильний та сучасний вибір

Одноразові тарілки більше не пропонуються лише в одному кольорі та розмірі. На сьогоднішній день різноманітність форм та кольорів вразить кожного. Гарне оформлення як тарілок, так і мисок із пластику чи паперу приваблює навіть найвибагливіших клієнтів. Сучасний дизайн одноразового посуду дозволяє використовувати його на тематичних вечірках, пікніках і навіть у кафе.

Гарні одноразові тарілки та миски – універсальне рішення для гастрономічних закладів.

Для фудтраків та кафе використання посуду із пластику чи паперу може стати новим кроком до розвитку. На одноразовому посуді можна не лише надрукувати логотип закладу чи гарну фразу, а й заощадити, адже з таким інвентарем витрати на миючі засоби, воду та рукавички значно скорочуються.

Крім цього, одноразовий посуд зручно використовувати у столових бізнес-центрах або офісах.

Переваги одноразового посуду

На скляному посуді з часом утворюються сколи, подряпини, потемніння. З мисками та тарілками із пластику турбота про красу страв не займає багато часу, адже кожен відвідувач отримуватиме свою нову, яскраву тарілку без деформацій та недоліків.

За красивим оформленням ховається компактність, міцність, а також вологостійкість та стійкість до температур.

Широкий вибір товарів із гарантією якості

Весь посуд, представлений в інтернет-магазині Промастер, виготовляється за сучасними стандартами найкращими світовими виробниками. Саме тому одноразові тарілки для свята, глибокі миски та прості паперові ємності виготовляються з найкращих матеріалів: кукурудзяний крохмаль, спінений полістирол, папір.

Серед одноразового інвентарю, який можна придбати в PROMASTER, ви зможете знайти круглі пластикові тарілки, секційні тарілки, тарілки паперові овальні, посуд для супу та ін. Також на сайті є одноразовий посуд з ламінованим покриттям, що робить його стійким до ріжучих предметів та гарячих страв. .

Продаж пластикових та паперових тарілок

Промайстр — найбільший магазин ресторанного та професійного кухонного обладнання в Україні, тому товари можна придбати як оптом, так і в роздріб. Щоб кожному клієнту було зручніше зробити вибір, працює сайт та шоуруми у Києві, Дніпрі та Харкові.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER