Ланч-бокси

Позиції 1-20 з 34

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 34

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Професійні ланч-бокси у магазині Промайстер

  • Ідеально підходять для контролю розміру порцій
  • Надійно зберігають естетичні та смакові якості приготовлених страв.
  • Зручні форми та різні розміри
  • Яскраві дизайни та можливість брендування
  • Підходять для щоденного використання в господарстві та на професійних кухнях
  • Дозволяють зберігати порядок та дотримуватися товарного сусідства у холодильнику

Використання одноразових контейнерів для їжі

З можливістю придбати бокси для їжі питання про те, у що покласти шкільний обід дитині чи обід в офіс, більше не виникає. Одноразові контейнери можна використовувати в господарстві, укладаючи в них їжу на роботу, поїздки та походи.

Найчастіше такі контейнери привертають увагу кафе та ресторанів. З їх допомогою можна красиво упаковувати їжу, зберігаючи її вигляд та свіжість. В одноразовий контейнер розкладають їжу на винос, а також окремі інгредієнти для приготування страв.

Бокси використовуються для подачі гамбургерів, хот-догів у фудкарах.

Особливості матеріалу

Бульбашки полістиролу створюють унікальні конструкції. Легкий тип пластику, оброблений за допомогою інноваційних технологій та методик, має пористу структуру. Це дозволяє чудово зберігати температуру та не турбуватися про вплив на здоров'я.

Надійність конструкцій

Конструкція ємностей для їжі стійка до механічних навантажень. Ланч-бокси виготовляються з кукурудзяного крохмалю та спіненого полістиролу, який зберігає форму при нагріванні та стисканні середньої сили. При падінні ланч-бокс із полістиролу не розбивається і не тріскається. Але бокси для їжі із такого матеріалу легко утилізуються.

Такий сучасний матеріал одноразового посуду піклується і про збереження їжі. Сполуки речовин та унікальний метод обробки створюють ланч-бокс, який підтримує температуру продукту та не впливає на смакові якості як холодної, так і гарячої страви.

Різновид практичних одноразових контейнерів

Кухар і керівник, який дбає про чистоту на кухні та безпеку продуктів, знайде в магазині Промастер ємності для їжі різних видів. . Багато боксів мають велику варіацію кольорів, об'ємів та форм. Найбільший магазин ресторанного та професійного кухонного обладнання пропонує клієнтам односекційні та двосекційні бокси.

Де придбати одноразові ланч-бокси

Інтернет-магазин "Промастер" здійснює доставку контейнерів по всій Україні. Замовлення можна зробити на сайті або у шоурумі. Шоуруми відкриті у Дніпрі, Харкові та Київі.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER