Коробки

Акції та знижки

Позиції 1-20 з 26

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 26

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Одноразовий посуд: коробки для транспортування

Власна доставка – гарна конкурентна перевага. Крім логістики та кур'єрів, подумайте також про привабливу упаковку. Коробки під піцу та картонні коробки для тортів різних форматів шукайте у PROMASTER. Тут знають, наскільки важливі деталі.

Мати свою доставку їжі в ресторані вигідно. За результатами дослідження ринку, середній чек від онлайн замовлень у середньому на 23% вищий, ніж при поході до ресторану. Люди люблять замовляти їжу додому і в офіси, і ви як власник ресторанного бізнесу можете на цьому добре заробити.

В організації доставки їжі багато нюансів. Один із основних – правильна упаковка. Вона має бути екологічною, виглядати привабливо та відповідати концепції закладу. Наприклад, ви спеціалізуєтеся на здоровій їжі і хочете підкреслити цю особливість. Упаковка із пластику в цьому випадку тільки зіпсує ваш імідж. Проте футляри з дерев'яного шпону підвищать рейтинг закладу в очах відвідувача.

У магазині «ПРОМАЙСТЕР» представлено упаковку різних форматів для доставки їжі та десертів. Тут знайдете як типові картонні коробки для піци та тортів, так і незвичайні сувенірні бокси з дерева та шпону.

Упаковка для піци

Піцерія зі своєю службою доставки - не тренд, а те, що само собою зрозуміло. Якщо випікаєте піцу різного діаметру та форми, подбайте про те, щоб для кожного формату була своя коробка.

В ідеалі, в комплекті мають бути такі картонні коробки для піци:

  • 300х300 міліметрів – підійдуть для піци діаметром 30 сантиметрів
  • 400х400 міліметрів – для піци діаметром 40 сантиметрів
  • 450х450 міліметрів – для великої піци 45 сантиметрів у діаметрі

Це стандартні розміри коробок під стандартні піци. Якщо особливість вашої піцерії - піца величезних розмірів або незвичайної форми, упаковку під неї краще замовити індивідуально. В асортименті магазину є коробки з написами, так і без, щоб ви могли нанести свій логотип.

Упаковка для десертів

Доставка десертів – окрема історія. Щоб транспортувати цю тендітну красу у первісному вигляді, потрібно дуже продуманий підхід та особлива упаковка. Коробки мають бути виконані із міцного картону, щоб захистити випічку в процесі перевезення. У той же час вони повинні виглядати стильно, щоб підкреслити вишуканість декору. Картонні коробки для тортаі з ручками – те, що потрібно. Укомплектувати кондитерську коробками різного розміру під різні десерти.

Сувенірна та святкова упаковка

Замовлення їжі не для себе, а з особливого приводу – ще один напрямок, який варто враховувати, якщо вирішили налагодити власну доставку. Для таких випадків можна, звісно, запропонувати клієнту звичайну упаковку. Але виявивши турботу у вигляді ошатної або оригінальної коробки, ви не тільки заробите більше, але й набудете лояльності клієнта. А це – безцінно. В асортименті магазину PROMASTER є лаконічні та стильні коробки-тубуси із дерев'яного шпону. Вони самі по собі вже виглядають незвично, а якщо нанесете на них свій логотип і зі смаком оформите, їжу для особливих приводів замовлятимуть у вас частіше.

Купити коробки під піцу та торти ви можете на сайті магазину. Доставлять швидко - протягом 2 днів, у будь-яку точку країни. Також придбати комплект одноразової упаковки для служби доставки можна у мережі шоурумів у Дніпрі, Київі та Харкові. Консультанти допоможуть підібрати саме те, що потрібне вашому закладу. Купити можна оптом та в роздріб.

Компанія також може завдати брендингу на упаковки. Детальніше про послугу та ціни - тут.

Для організації роботи служби доставки їжі вам знадобиться одноразовий посуд. З асортиментом можна ознайомитись тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER