Контейнери для суші

Позиції 1-20 з 28

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 28

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Професійні контейнери для суші у магазині Промайстер

  • Безпечний спосіб зберігання та доставки японського делікатесу
  • Сучасне рішення для суші-барів, ресторанів та служб доставки
  • Високі ергономічні властивості та функціональність
  • Гарний зовнішній вигляд, що підкреслює стиль закладу

Використання контейнерів для суші та ролів

Одноразові упаковки для суші, соусів, ролів та сашими ідеально підходять для кафе, ресторанів швидкого харчування та тематичних барів. Контейнери для суші також допомагають покращити обслуговування та створити єдиний стиль суші-барам, які передбачають продаж їжі на винос.

Для любителів домашніх експериментів та відпочинку на природі з делікатесами у вигляді ролів контейнери для суші з Промайстер будуть дуже доречними!

Якісний матеріал для зберігання продуктів

Морепродукти та продукція японської кухні вимагають правильного приготування та зберігання, тому інтернет-магазин PROMASTER довіряє постачальникам, які працюють з якісними матеріалами та дотримуються стандартів якості.

Суші-бокси виготовляються із якісного пластику за допомогою сучасних технологій. Це дозволяє упаковці чудово справлятися зі своїм завданням і залишатися нешкідливим для здоров'я, навколишнього середовища та готових страв.

На сайті також представлені паперові упаковки для суші, палички та пластикові фіксатори для них, кришки. Кожен товар не тільки практичний, а й гігієнічний, тому суші можна їсти прямо з них.

Чому придбання контейнера таке важливе для японського ресторану

Найбільший магазин ресторанного та кухонного обладнання в Україні, Промайстер, піклується про різноманітність та якість товарів, а також зручну доставку по всій території країни. Замовляючи такий посуд, ви дбаєте не тільки про збереження свіжості та форми продуктів, а й про імідж закладу.

Роли та суші вважаються специфічною стравою, яка потребує особливої акуратності та акуратної подачі. Саме тому якості спеціальної упаковки приділяється багато уваги. Якісні контейнери збережуть вигляд та смакові якості японських делікатесів, а також привернуть увагу клієнтів.

Придбати такий невеликий, але важливий елемент можна на сайті або у шоурумах Київа, Харкова та Дніпра.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER