Ємності для мікрохвильових печей

20 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

20 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Професійні ємності для мікрохвильових печей у магазині Промастер

  • Значно полегшують процес розігріву та приготування страв
  • Висока термостійкість та різноманітність конфігурацій
  • Оптимальний варіант для фудтраків, супермаркетів та кафе з можливістю замовлення їжі на «винос»
  • Забезпечують рівномірний підігрів та зберігають смак страви

Місткості для мікрохвильової печі підходять для приготування та розігріву продуктів. Матеріали, з яких виготовляється подібний одноразовий посуд, дозволяють хвиль швидко проникати до страви. Усього за кілька хвилин їжа стає теплою та ароматною.

Контейнери для мікрохвильової печі створені за новими технологіями, тому мають міцну поверхню без мікротріщин та сколів. Їжа в таких ємностях не втрачає смакових якостей, форми і рівномірно нагрівається. Одноразовий контейнер для НВЧ-печей стає теплим, і його одразу можна брати до рук, не боячись опіків.

Різноманітність форм та стійкість матеріалів

В інтернет-магазині "Промастер" представлений широкий асортимент товару, тому навіть одноразовий посуд має кілька видів. На сайті представлені ємності різних форм, також є секційні варіанти. Для гарної подачі кількох страв можна купити контейнери для мікрохвильової печі з двома або трьома секціями. Кольори таких ємностей класичні: чорний, білий.

Для виготовлення безпечних для здоров'я ємностей використовується поліпропілен. Він стійкий до впливу низьких та високих температур, лугів, спиртів, жирів та хвиль НВЧ-печей.

Застосування одноразових контейнерів для мікрохвильових печей

Найбільший магазин ресторанного та кухонного обладнання в Україні пропонує ємності для мікрохвильової печі, які ідеально підходять для розморожування та підігріву їжі. У таких судинах можна готувати напівфабрикати, фрукти та овочі.

Такі пластикові контейнери використовуються для зберігання продуктів у холодильнику або морозильній камері. Але найпоширеніший варіант застосування - подача їжі на виніс або доставка додому.

Одноразовий посуд із прозорою кришкою та надійною основою використовується кухарями, продавцями, службами доставки для збереження товарного вигляду продуктів харчування.

Дуже проста процедура оформлення замовлення

Можливе як оптове, так і роздрібне замовлення контейнерів для мікрохвильових печей. Оформити покупку можна на сайті та у шоурумах Київа та Дніпра, Харкова. Магазин PROMASTER подбає про оперативну доставку вашого замовлення.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER