Пляшки

17 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

17 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Одноразовий посуд та упаковка: пластикові пляшки

Ви маєте власне виробництво пива? Можливо, ви продаєте очищену воду на розлив чи молочну продукцію? Тоді пластикові пляшки – те, без чого вам не обійтись. У PROMASTER знайдете ПЕТ-тару високої якості з доставкою до будь-якої точки країни.

Пластик став справжнім проривом у виробництві упаковки для рідин і зараз він використовується в різних галузях харчової промисловості. Пляшки з поліетиленрефталату (ПЕТ) є упаковкою для соусів, води, слабоалкогольних напоїв і так далі.

Для бізнесу поява такої тари принесло низку переваг:

  • Зниження собівартості продукції
  • Зниження витрат на транспортування та мінімізація ризиків під час перевезення
  • Певні види пластикових пляшок можна використовувати повторно

Асортимент та гарантія якості

Вибираючи постачальника, важливо враховувати не лише вигоди для бізнесу, а й безпеку матеріалу для споживачів та довкілля. «ПРОМАЙСТЕР» співпрацює з виробниками ПЕТ-тари безпосередньо та закуповує продукцію лише у тих компаній, які мають сертифікати якості та працюють за європейськими стандартами.

В асортименті магазину ви знайдете пластикові пляшки різних форматів та обсягу.

  • Пластикові пляшки на 2 літри. Виробляються із харчового пластику, нетоксичні. Підходять для розливу газування та негазованих напоїв, соняшникової олії та інших харчових продуктів. В упаковці – 72 штуки.
  • Літрові пляшки із пластику виробляють із сировини первинної обробки. Матеріал нетоксичний, тому таку тару можна використовувати як для розливу побутової хімії, так і для харчових продуктів. У каталозі знайдете пляшки різної форми, з прозорого та кольорового пластику, з кришками та без.
  • Пляшки 0,5 літри. Використовуються для різних продуктів, зокрема харчових. Можуть бути як прозорими, так і кольорового пластику. Барвники, які використовуються під час виробництва, безпечні для здоров'я та нетоксичні.

Купити ПЕТ-тару в PROMASTER можна оптом та в роздріб. Для оптових покупців діє система знижок та гнучке ціноутворення. Тому придбати необхідний комплект пластикових пляшок ви зможете за оптимальною ціною. Оформити замовлення можна в інтернет-магазині або в шоурумах у Київі, Дніпрі, Львові та Харкові. Покупки доставлять протягом 2 діб та безкоштовно (якщо сума замовлення перевищує 1500 грн).

З повним асортиментом одноразового посуду та упаковки можна ознайомитись тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER