Одноразові стакани

Акції та знижки

Позиції 1-20 з 284

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 284

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Професійні одноразові стакани у магазині Промайстер

  • Міцний та надійний матеріал
  • Оригінальний та стильний дизайн
  • Велика палітра кольорів
  • Хороша основа для нанесення поліграфії
  • Невелика вага та покриття, що запобігає нагріванню склянки

Одноразові стакани у повсякденному житті

Швидкий ритм життя змушує людей пити ранкову каву або чай в обідню перерву на ходу, за кермом, в офісі. Користуватися одноразовим посудом зручніше і багато клієнтів віддають перевагу саме одноразовим стаканчикам. Тому кафе, кав'ярні на колесах, ресторани швидкого харчування та буфети все частіше купують пластикові та паперові склянки.

Також пластикові склянки для коктейлів та десертів з кожним днем стають дедалі популярнішими і серед клієнтів, і серед власників закладів.

Щільність та яскравість – основні переваги склянок

Одноразовий посуд переступив часи ідеальної білизни та нудних ліній. Тепер пластикові стаканчики для десертів можуть мати незвичайний дизайн. А коли настає час вибору паперових склянок, широкість вибору дивує.

В інтернет-магазині PROMASTER можна придбати якісний та нестандартний одноразовий посуд. Кожен товар відрізняється об'ємом та матеріалом, кольором та принтом. Ви можете вибрати як стандартний вид паперової склянки, так і гофрований.

Сучасний дизайн підкріплюється щільністю матеріалу, що дозволяє посудині не деформуватися при наповненні гарячими або холодними напоями.

Нові технології роблять склянку безпечною для використання

Для виготовлення одноразової продукції використовують еко-матеріали. Вони не токсичні та відрізняються щільністю. Склеюється паперовий стакан за допомогою інноваційного модуля. Міцний клей надійно фіксує стики, а використання нових технологій унеможливлює попадання хімічних сполук у напій.

Зовнішній бік склянки не нагрівається, а ризик протікання судини виключено. Для того щоб насолода напоєм стала ще приємнішою, а набридливі мошки не потрапляли в склянку, на сайті можна замовити пластикові кришки.

Де вигідно купити паперові склянки для напоїв, коктейлів та десертів

Паперові стаканчики можна замовити у Київі на сайті Promaster.ua або відвідати один із салонів. Найбільший магазин ресторанного та професійного кухонного обладнання в Україні Промастер відкрив шоуруми у Дніпрі, Київі, Харкові!

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER