Сервірувальні ложки

Позиції 1-20 з 163

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 163

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Сервірувальні ложки

Думка відвідувачів про ваш ресторан формується на основі багатьох факторів. Смачна їжа, приємна атмосфера, цінова політика далеко не повний перелік визначальних нюансів. Правильно підібрані столові прилади відіграють не останню роль. Підберіть їх у PROMASTER. Тут знайдете столові ложки, чайні ложки, десертні ложки від провідних світових брендів за комфортною ціною.

Для роботи ресторану чи кафе потрібна величезна кількість різного кухонного посуду. Крім кухонного начиння, яке бере безпосередню участь у приготуванні їжі, вам також необхідно передбачити посуд для подачі страв та сервірування. Адже мало смачно приготувати, потрібно ще подати. Вже став аксіомою той факт, що правильно підібраний посуд та коректна презентація страви робить її ефектнішою. Не останню роль у цьому відіграють столові прилади.

Сервірувальні ложки: загальні вимоги

До ресторанного посуду, зокрема столових приладів, є низка загальних вимог.

  • Якісний матеріал.

Усі предмети сервірування повинні бути виконані з якісного нетоксичного матеріалу, стійкого до корозії та механічних пошкоджень. Столові ложки із нержавіючої сталі – оптимальне рішення для ресторану. Для виробництва приладів зазвичай використовують спеціальний сплав – медичну сталь, яка відома своєю нейтральністю до впливу харчових кислот, міцністю та довговічністю.

  • Кожній страві – свій тип ложки.

Як для кожного сорту вина в ресторані слід тримати келих, так для різних страв у меню – різні ложки. У базовому комплекті повинні бути столові ложки для перших страв, десертні ложки для солодких страв, чайні та кавові ложечки.

Якими ложками укомплектувати ресторан

Різноманітність ложок для сервірування в ресторані залежить від того, які страви запропоновані в меню. Якщо серед постійних позицій є перші страви, десерти, паста, салати та соуси, подбайте про те, щоб були відповідні ложки. Це ж стосується коктейльної карти: подаєте каву, чай та коктейлі – обзаведіться комплектом чайних, кавових та коктейльних ложок.

  • Сервірувальні ложки. Вони ж – ложки для салатів. Їх подають у парі із салатною вилкою і в тому випадку, коли салат розрахований на кілька людей.
  • Столова ложка. Їх виробляють із міцної хромонікелевої сталі. Такий матеріал витримує тривалу експлуатацію і при цьому не втрачає свого вигляду, зберігає блиск.
  • Десертна ложка. Їх подають до рідких десертів, панна-котте, мусів. До тістечок і тортів прийнято подавати десертну вилку.

Крім цього, у наявності мають бути ложки для бульйону, спагетті та соусів.

Кава і чай і в барі, і в ресторані обов'язкова опція. Подбайте про те, щоб були ложки, що відповідають напою.

Компанія “ПРОМАЙСТЕР” забезпечить комплексний підхід до постачання вашого закладу професійним кухонним інвентарем та обладнанням. Придбати всі необхідні предмети для сервірування ви зможете в одному місці та за одне відвідування. Купити товар можна оптом та в роздріб, покупки доставлять протягом двох діб до будь-якої точки країни. "ПРОМАЙСТЕР" закуповує продукцію безпосередньо у виробників. Тому ви можете бути впевнені як товар.

Шоуруми шукайте у Дніпрі, Києві та Харкові. Придбати все потрібне для ресторану ви також можете в інтернет-магазині. Консультанти допоможуть обрати товар та скласти замовлення.

З повним асортиментом столового посуду та сервірування можна ознайомитись тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER