Чайники

Позиції 1-20 з 50

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 50

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Барний інвентар: чайники

Обов'язкова опція у барі – чай. Для подачі цього напою вам знадобиться спеціалізоване обладнання та, зрозуміло, відповідний посуд. Заварники для чаю підберіть у магазині PROMASTER. Тут розуміються на правильній чайній церемонії.

Справжня чайна церемонія – видовищне дійство. У ньому все особливе: чай, рухи, посуд. Строго дотримуватися ритуалу чаювання в барі вам не обов'язково, але використовувати для приготування та подачі чаю правильний посуд ви просто зобов'язані. Якщо у вашій чайній карті представлені напої з чайного листа, без заварювальних чайників вам не обійтися. Вони можуть бути різними за формою, матеріалом, конструкцією. Загальні вимоги – міцність та лаконічний дизайн.

Як вибрати заварники для бару

Підібрати правильний барний посуд не так просто, як здається. Чайники для заварювання чаю мають бути відповідної якості, форми та обсягу.

Підбираючи комплект заварників для свого закладу, орієнтуйтесь на такі параметри:

  • Міцність.

Незалежно від того, з якого матеріалу зроблено чайник, він має бути досить витривалим та стійким до механічних пошкоджень. Посуд для закладів сегменту HoReCa виготовляють із матеріалів, загартованих за особливою технологією. Тому не варто економити, краще закупити професійну.

  • Форма.

Заварювання чаю – саме той випадок, коли форма має значення. Заварник для чаю округлої форми вважається найправильнішим. Чайний лист у такому посуді розгортається повністю, віддаючи напою весь свій смак та аромат.

  • Об `єм.

У розпорядженні бармена мають бути заварники різного об'єму: на 1 порцію, на двох та велику компанію. У магазині «ПРОМАЙСТЕР» ви зможете підібрати чайники потрібного розміру: від 335 мілілітрів до літра.

Важливе значення має матеріал, з якого вони виготовлені.

Порцелянові чайники. Оптимальний варіант для подачі чаю у барі. Порцеляна добре зберігає температуру, що допомагає чаю краще заваритися.

Скляні чайники. У такому заварнику напій покаже свій колір. Посуд призначений для заварювання крупнолистового чаю. Чайники зі скла можуть бути різними конструкціями. Наприклад, із колбою для заварки всередині.

Керамічний заварник для чаю добре тримає температуру та дозволяє листу правильно заваритися.

Крім чайників вам також знадобляться спеціальні підставки під заварник з підігрівом. Вони не лише додадуть естетики та зроблять ефективну подачу, а й підтримуватимуть стабільну температуру напою.

У магазині PROMASTER зібрано колекцію стильних заварників від провідних виробників професійного посуду для закладів ресторанно-готельного бізнесу. Шукайте шоуруми у Києві, Харкові та Дніпрі. Консультанти допоможуть вам зорієнтуватися в асортименті та підібрати оптимальний комплект посуду для вашого бару. Купити барний інвентар також можна на сайті promaster.ua. Магазин доставить ваше замовлення протягом двох діб. Придбати все необхідне для бару можна оптом та в роздріб.

Можливо вас зацікавлять інші товари для комплектації бару. Ознайомитись з асортиментом можна тут.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER